Новости Ровно / Помощь / Ігор Гордійчук

Ігор Гордійчук

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
Герой України, полковник ЗСУ Ігор Гордійчук потребує допомоги для лікування та реабілітації.

Уродженець села Залізниця Корецького брав участь у багатьох операціях під час АТО. Особливу мужність і звитягу полковник проявив під час боїв за Савур-Могилу. У ході стримування атак терористів, отримав тяжке поранення голови і 30 серпня у непритомному стані був доставлений до лікарні Дніпропетровська.

Боротьба за життя тривала декілька місяців. За цей час було проведено декілька складних операцій.

21 жовтня Указом Президента полковнику Гордійчуку присвоєно Звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка». У вересні полковник також був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького II та III ступенів.

Нині Ігор Гордійчук перебуває в нейрохірургічному відділенні (реанімація) Київського військового шпиталю ЗСУ. Стан полковника – стабільно тяжкий. Попереду важкий період реабілітації, на що потрібно багато витрат. На даний час на лікування Ігоря Гордійчука зібрано 25 тисяч гривень. Робота зі збору благодійних коштів продовжується.

Звертаємося до усіх з проханням надати фінансову допомогу на реабілітацію тяжкопораненого Ігоря Гордійчука. Реквізити для перерахування коштів:
Ігор Гордійчук
24 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Ветеринари області долучились до допомоги Роману Федорину

Керівництво та працівники управління ветеринарної медицини Дубенського району надали матері нашого земляка Романа Федорина допомогу на лікування сина в сумі 2 тисячі гривень.

Військові медики з Рівненщини рятують життя військовим на передовій

30 липня, з Рівного до районів виконання завдань виїхала лікарсько-сестринська бригада гарнізонного військового госпіталю.

Мати пораненого бійця з Рівненщини звернулася до Президента України

Ще один житель Рівненщини знаходиться в Луганську під охороною в лікарні. Декілька місяців тому Віталій Маринич потрапив у полон, в зоні АТО він отримав три поранення.

Військовому з Рівненщини збирають гроші на протез

До голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова звернулася Руслана Федорин – мати 21-річного контрактника Романа із села Птича Дубенського району з проханням надати матеріальну допомогу на

Пораненого військового з Рівненщини знайшли у шпиталі Києва

У центральному військовому шпиталі Києва серед пацієнтів є військовий з нашої області.
Популярные новости