Новости Ровно / Помощь / Хільчишин В'ячеслав

Хільчишин В'ячеслав

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Хільчишин В'ячеслав

Айдарівець Хільчишин В'ячеслав втратив в АТО руку. Перебуває зараз у Київському госпіталі. Буквально на днях йому зробили операцію. Намагалися врятувати руку ще у Харківському госпіталі, але не прижилася. Довелося ампутувати.

Нині цей мужній чоловік, що народився і виріс у селі Люхча Сарненського району, в якого там лишилася старенька мама - інвалід по зору, всіма силами намагається й далі любити життя.

У нього є чудова підтримка - добра й мила жіночка Оксана. Він дуже вдячний волонтерам, які всіляко йому допомагають. Запевняє, що нічого такого не потребує.

Наразі вирішується питанням з протезом для В'ячеслава Хільчишина, на якій потрібна буде значна сума коштів.
Картковий рахунок на ім'я Хільчишин В'ячеслав Павлович - 5168 7423 3067 1060
27 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Потрібна допомога пораненому в АТО

Під час АТО 34-річний Костянтин з героїчної 72 бригади отримав 25% опіків тіла. Сам чоловік із с. Плоска, Дубенського району. Одружений. Виховує двох діток.

Поранених бійців із зони АТО із Рівненщини привезли у місцевий госпіталь

За словами голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Рибачка, нині у госпіталі в обласному центрі перебуває семеро поранених наших земляеків.

Мама 4-річного хлопчика, якого збили на Рівненщині, претензій до водія не м ...

Повертався з церкви, а опинився на лікарняному ліжку. У селі Бронники Рівненського району під колеса автомобіля потрапив 4-річний місцевий мешканець.

Громада Рівненщини не признає нового начальника УМВС, якого "заводить" по ...

В`ячеслав Чайка: Заяви я не писатиму. Не писатиму передусім за небесну сотню. Зараз ми покинемо приміщення УМВС, а о 18,00 ми зберемо віче. Якщо рівняни скажуть, що Чайка не годен, я піду у
Популярные новости