На повну потужність йде будівництво біля Пагорбу Слави у Рівному [ФОТО]

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На повну потужність йде будівництво біля Пагорбу Слави у Рівному [ФОТО] Нагадаємо, що на території біля Пагорбу Слави спочатку здійснювалася вирубка дерев. Тепер розпочалося будівництво.На повну потужність йде будівництво біля Пагорбу Слави у Рівному [ФОТО]На повну потужність йде будівництво біля Пагорбу Слави у Рівному [ФОТО]На повну потужність йде будівництво біля Пагорбу Слави у Рівному [ФОТО]На повну потужність йде будівництво біля Пагорбу Слави у Рівному [ФОТО]На повну потужність йде будівництво біля Пагорбу Слави у Рівному [ФОТО]На повну потужність йде будівництво біля Пагорбу Слави у Рівному [ФОТО]На повну потужність йде будівництво біля Пагорбу Слави у Рівному [ФОТО]На повну потужність йде будівництво біля Пагорбу Слави у Рівному [ФОТО]

29 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Весна та тюльпани на рівненському Пагорбі Слави [ФОТО]

Доки рівненські активісти жваво обговорюють, в улюбленому місці відпочинку багатьох рівнян надзвичайно гарно розквітли тюльпани.

Біля Рівного застрелили Сашка Білого [ФОТО з місця події]

За попередніми даними, лідер Правого сектору на Західній Україні Олександр Музичко отримав три кульових поранення - одне в ногу та два в області серця.

Двох суперечливих автозаправних станцій у Рівному не буде

Принаймні поки що. Таке рішення наразі ухвалив Рівненський міський суд. Нагадаю, справа про будівництво двох автозаправних станцій у Рівному стала скандальною ще у 2012-му році. Тоді на вулицях

Що вже будують на місці рівненського "Міленіуму"? [ФОТО]

Попри окупацію частини держави, у Рівному на вул. Драгоманова, поряд з облфілармонією, навпроти колишньої жіночої консультації, починають якесь будівництво.
Популярные новости
Loading...