Новости Ровно / Фоторепортажи, АТО в Украине / Оточені частини ЗСУ вирвалися з Ізварінского котла [ФОТО]

Оточені частини ЗСУ вирвалися з Ізварінского котла [ФОТО]

Вы согласны с этим?:
(голосов: 3)
Оточені частини ЗСУ вирвалися з Ізварінского котла [ФОТО]
Оточені на кордоні з Росією частини Збройних Сил України вирвалися з котла російської армії і возз'єдналися з основними силами.

Операція щодо прориву котла проводилась одночасно з двох сторін - з боку Саур-Могили наступали основні частини, відкриваючи коридор, з боку прикордонних районів в бойовому порядку висунулися обложені частини української армії. Завдяки спільним діям силам ВСУ вдалося пробити котел і возз'єднатися.
Оточені частини ЗСУ вирвалися з Ізварінского котла [ФОТО]
Вийшли частини ЗСУ та прикордонники, які перебували в оточенні в районі Должанського, Дьякова і Червонопартизанська - угруповання військ у складі окремих підрозділів 72-й, 24-й, 51-й механізованих бригад, а також 79-ї аеромобільної бригади, також котел покинули 3 полк спецназу і прикордонники.
Оточені частини ЗСУ вирвалися з Ізварінского котла [ФОТО]
В цілому котел покинули більше 1 тисячі українських військових та прикордонників. Солдати вийшли на своїй техніці, знищивши все, що не можна було забрати з собою. При прориві загинули декілька солдатів. Точне число поки невідомо, проте журналіст Юрій Бутусов пише про п'ять загиблих прикордонників і трьох солдатах армії, є поранені.
Оточені частини ЗСУ вирвалися з Ізварінского котла [ФОТО]
У штабі АТО підтвердили інформацію про те, що Саур-Могила повністю контролюється силами АТО. Однак терористи тепер зможуть безперешкодно перетинати територію на серйозному відрізку українсько-російського кордону.
Оточені частини ЗСУ вирвалися з Ізварінского котла [ФОТО]
07 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Десантники з Рівного стали добровольцями

Днями близько 50 добровольців-десантників із Рівненської області поповнили одну з окремих аеромобільних бригад Збройних Сил України.

У Рівному шукають волонтерів для армії

Група волонтерів "Допомога армії - Рівне" відкриває пункти збору допомоги військовим на базі рівненських ЖКП. Про це повідомив журналіст Юрій Дюг.

Рівненські військові показали дітям умови своєї служби

У одній з військових частин оперативного командування Північ відбувся день відкритих дверей для вихованців молодіжного дитячого табору, який діє при одному з рівненських храмів Української

Прокуратура вимагає повернути у власність держави майже 1,5 тис км нафтопр ...

Прокуратура Рівненської області відстоює у Вищому господарському суді України право власності держави на частини нафтопроводів «Самара-Західний напрямок» і «Грозний-Армавір-Трудова».

На Рівненщині триває відновлення військової техніки і озброєння

У одній із військових части Збройних Сил України, що дислокується на Рівненщині, тривають роботи з відновлення і ремонту озброєння та військової техніки (ОВТ) для бойових військових підрозділів,
Популярные новости