Новости Ровно / Фоторепортажи / Рівне бойкотує російську продукцію

Рівне бойкотує російську продукцію

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівне бойкотує російську продукцію Сьогодні у Рівному молоді активісти розповсюджували листівки з закликом до бойкоту російським товарам «Бойкотуй російське». Підтримати таку акцію згодилися понад 40 активістів. Молоді люди розповсюджували інформаційні листівки та клеїли наліпки у різних районах міста.За словами організаторів, така акція проводиться для того, аби люди не купляли російську продукцію та не розвивали їхню економіку.

-В більшості рівненських супермаркетів можна побачити продукти із російськими штрихкодами. Ми не проти Росії і їхніх підприємств, а лише хочемо щоб пріоритетним в українських супермаркетах стала саме українська продукція, -говорить організатор заклику Віталій Примак.

Сьогодні активісти планують розповсюдити 14 тисяч листівок. Наступним кроком буде створення нового сайту із українськими виробниками,- повідомляють активісти.

Рівне бойкотує російську продукцію


Рівне бойкотує російську продукцію


Рівне бойкотує російську продукцію

Рівне бойкотує російську продукцію


Рівне бойкотує російську продукцію


Рівне бойкотує російську продукцію

Рівне бойкотує російську продукцію

01 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному проведуть акцію “Бойкотуй російське”

У Рівному Молодіжна громадська організація Молодь-ДІЄ та Громадський рух “Відсіч” організовує розповсюдження листівок - “Бойкотуй російське”.

У Рівному акція АнтиЩирук триває

Зібратись в знак протесту проти призначення начальником УМВСУ в Рівненській області Миколи Щирука вкотре закликають місцеві активісти.

Виставку "Весна іде - красу несе" сьогодні відкрили у Рівному

Презентували її у Будинку вчених. Організатори запевняють що кожна робота на виставці є особливою, адже зроблена руками дітей та молоді з особливими потребами. Крім того проект є благодійним.

Лідер «Правого Сектору» Рівненщини розповів про гуманітарну допомогу для ві ...

Сьогодні 13 березня керівник «Правого сектора» на Рівненщині Роман Коваль під час прес-конференції розповів детально про те, як планують відправляти автоколону з гуманітарною допомогою українським

Коли і кого на Рівненщині почнуть люструвати ?

На Рівненщині почнуть люструвати. Робити це будуть спочатку громадські активісти, а вже потім правоохоронці. Саме таке рішення прийняли сьогодні на засіданні ініціативної групи зі створення
Популярные новости