Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали Зробимо Рівне найчистішим містом України! Саме з таким гаслом пройшов ще один суботник, який 12 липня провели організатори проекту «Чисте місто». На прибирання паркової території біля Палацу дітей та молоді сьогодні прийшло близько тридцяти волонтерів. Озброївшись гумовими рукавичками, пакетами для сміття, віниками та лопатами, хлопці та дівчата розійшлись по території збирати сміття.- Ідея з’явилась, коли ми перебували в США по Програмі обміну майбутніх лідерів, - розповіла одна з організаторів проекту Надія. – Нам сподобалось відношення американців до навколишнього середовища, дуже хотілося б, щоб і наші люди так ставились до міста, в якому живуть. Ми віримо, що зможемо переконати, якщо не кожного, то більшість, що жити в чистому місті набагато приємніше.

- В рамках ініціативи буде проведено прибирання найбільш відвідуваних місць нашого міста. Почали з Гідропарку, де знайшли купу сміття. Сьогодні прибираємо парк біля Палацу дітей та молоді. Місце чудове, мальовниче, але потребує термінової реставрації, ремонту асфальту, встановлення ліхтарів, адже ввечері тут нічогісінько не видно, а також парк потрібно прибрати від сміття, яке може бути небезпечним для здоров’я відвідувачів. В планах прибирання «Лебединки», холму Слави, парку біля палацу «Хімік» тощо, – додав один з організаторів Ілля. - У нас є безліч ідей, які ми хочемо реалізувати у Рівному. Ми шукаємо можливість побудувати «зелену зупинку», на даху якої буде рости трава. Це дуже популярно в Штатах, а от в Україні, здається, такого ще нема. Проте, багато що впирається в кошти.

Активісти шукають спонсорів, які б допомогли зробити Рівне чистим містом. І мова йде, не про закупівлю віників, лопат та рукавичок, з цими витратами спроможні впоратись самі, а про встановлення спеціальних сміттєвих баків для пластику, скла, паперу тощо, про більшу кількість смітників у місті, а також фінансування інших проектів, які поки що не розголошують.

- Я приїхав зі Здолбунова, щоб прийняти участь в цій акції, – розповідає Юрій. – В нас теж є безліч засмічених куточків, і я сподіваюсь, що цей проект набуде активної діяльності і дійде до мого рідного містечка.

Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали


Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали


Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали

Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали


Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали


Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали

Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали


Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали


Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали

13 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівне майбутнього: декілька реальних та нереальних проектів

Міжнародні олімпіади, турніри, фестивалі, сучасний аквапарк та стадіон – усе це прописано в стратегічних планах Рівного. На написання лише проектів для реалізації подібних планів було витрачено

У Рівному оголосили конкурс ідей на найкреативніші зупинки міського транспо ...

До участі запрошуються всі архітектори або просто фанати архітектури. Мета конкурсу - пошук неординарної ідеї для зупинки громадського транспорту для подальшої її реалізації в місті Рівне.

«Спортивна фієста» — благодійний спортивний захід

«Спортивна фієста» — благодійний спортивний захід відбудеться в неділю у парку, що біля палацу культури «Хімік».

Рівненські чиновники проміняли папери на граблі і віники

Замість документів та калькуляторів взялися за мітли та граблі. Рівненські чиновники черговий раз вийшли на толоку. Прибирали неподалік Басівкутського озера. Хто саме допомагав комунальникам очистити

Рівнян кличуть на суботник - прибрати парк біля ПДМу

Давно не секрет, що у центрі нашого міста є парк не для відпочинку, а для ... сміття. Можна спробувати шукати винних, або ж перекласти відповідальність на когось, але проблему цим не вирішиш!
Популярные новости