У Рівному пік популярності на патріотичні тату.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Хвиля національної свідомості, яку сколихнула революція, пробудила в українцях дух патріотизму. Він проявляється не лише в думках та діях, а й у патріотичних наклейках на авто, одязі та навіть у мистецтві тату. Не оминула можна тенденція і Рівне


У Рівному патріотичні татуювання стають дедалі популярнішими. Городяни масово "розмальовують" тіла українськими гербами, віршами Шевченка, зображеннями козаків та синьо-жовтими прапорами.


Таким чином рівняни не лише увічнюють пам'ять загиблих під час протестів на Майдані у Києві, а й втамовують власний біль. Все пережите на Євромайдані, вся любов до країни відображається у малюнках, які назавжди залишаться на тілі. Сергій Веремчук. Перше татуювання зробив у 2012 році.  Сергій довго розмірковував над ескізом, але одного разу задумвся й одразу перед очима з’явився Герб України та вишиванка.


- Я дуже люблю свою країну. Так і з'явилося моє перше татуювання. Наступне зробив наприкінці 2013 року.  Хотілося також щось ‘‘ рідне’’ і, порадившись з майстром, ми доповнили герб різними малюнками національного стилю.


Через рік я наважився зробити ще одне татуювання. Із ескізом уже не вагався, оскільки давно хотів нанести на тіло малюнок Кобзаря. Бажання виникло після поїздки на Шевченкову гору, яка знаходиться в Каневі (Черкаська область). Володіючи трьома не маленькими тату, зауважу, що продовжуватиму їх робити й у майбутньому. Більшість друзів та і не знайомих мені людей кажуть, що це класно і гарно, але дехто зауважує, що собі таке не зробили би.
М'ячик Дредбол (Ігор Панчук) зробив татуювання у 21 рік.  За словами відомого ведучого та шоу-мена М'ячика,  "тризуб" символізує поєднання патріотизму та волелюбності. Тату Ігоря зроблене у рівненського майстра, проте зараз є бажаня трішки підкорегувати малюнок та доповнити його.


- У 19 років захотів зробити татуювання і у 21 рік я його вже зробив.  Перед тим, як його зробити, я два роки думав, який буде малюнок. Свідомо обрав тризуб. Всім друзям та знайомим він дуже сподобався. Хоча і не тільки їм - шість років працюю ведучим на різних фестивалях і за цей час отримав багато позитивних відгуів про свій тризуб. На той час (мова про події на Майдані 2013-2014 рр. - Прим. авт.), татуювання у вигляді національної символіки не були поширені та виділялися з-поміж інших татушок. Зараз, у післяреволюційний час, патріотичні тату стали мега-популярними, тому і якість їх виконання та задуми є більш удосконаленими.


Тим рівнянм, які хочуть зробити для себе патріотичне тату, Ігор Панчук радить насамперед обрати хорошого майстра, адже "напартачити" дуже легко. Також необхідно зваживши всі "за" та "проти" . Адже завжди знайдуться люди із іншими переконаннями та думками, які можуть і критикувати ваш вибір. Хоча з іншого боку, якщо людина є патріотом своєї держави, то чому б і не виразити свої переконання у такий спосіб?
Дмитро Киричук. Своє патріотичне тату зробив два тижні тому. Причиною став той факт, що рідний брат Дмитра вже три місяці воює на Сході, а сам Дмитро через певні обставини не має змоги допомогти нашим Збройним силам.


- Таким малюнком вирішив підтримати СВОЮ КРАЇНУ. До слова, схоже тату невдовзі з'явиться і у моєї дружини. Мої рідні та близькі реагують на "тризуб" адекватно, але зустрічаються і люди, які про "рассийские танки на рассвете" починають розповідати
Рівнянка Дарія Баланчук татуювання зробила на початку квітня 2014 року. Обрати патріотичний малюнок спонукали події на Майдані у столиці.


- Разом із кольорами я "набила" собі на тіло спогади про те жахливе, що відбувалося в Києві. Я хотіла зробити собі таку позначку на все життя, щоб не забувати про ці події. Якщо колись моя дитина запитає у мене, що це таке у мене на руці, я розповім їй про Небесну сотню та про рівненського патріота Сашка Білого, який був моїм командиром за два місяці до своєї смерті. 
Рівнянин Микола (прізвище та фото власника тату не висвітлюємо за його побажанням) побачив на руці друга тату із національною символікою  і зрозумів, що хоче собі щось подібне.


- Я зрозумів, за таке тату ніколи не буде соромно, навіть через 20 років. Інша справа - тату у вигляді драконів чи китайських ієрогліфів. Вважаю,  що одного такого тату мені вистачить. Зроблене воно на ребрах, тобто не на «показушному» місці, але хто його бачив - всім сподобалося.
Володимир Гузенко татуювання у вигляді тризуба зробив на рок-фестивалі Бандерштат.


- Що мене спонукало його зробити? Хм... Певно стимулом був саме фестиваль, а також давнє бажання визначитись та усвідомити хто я є у цьому світі. Зараз планую доробити малюнок в загальній тематиці. Ідея є, тепер потрібно знайти фінанси для втілення.


Як зазначає Володимир, татуювання має бути зваженим рішенням, а тематика має випливати з душі та переконань. Не можна набивати щось у стилі: "як у нього", "бо це модно".


- Якщо говорити про моє тату, то люди реагують на нього позитивно, іноді навіть трапляються цікаві моменти. Наприклад, коли переодягався після тренування, один чоловік запитав: "Бандеравєц?" (жартома звичайно, ми ж рівняни), - сміючись пригадує Володимир.
Спочатку тату-малюнок Ігоря Башинського складалося із простого гербу, однак із часом майстер зробив йому корекцію і додав фон.


- З часом хочу зроити ще одну корекцію  у патріотичному стилі. Є бажання над і під малюнком зробити напис: "Слава нації!  Смерть ворогам!", - зазначає Ігор.
Італійський кухар Андреа Пірас, який живе у Рівному, також має тату із українською національною символікою.


- Тризуб у синьо-жовтих тонах - не перше моє татуювання. Язробив його, коли збирався переїздити до України, відкривати її для себе, - розповідає італієць. -  Не раз себе упіймав на думці, можливо, воно мені й допомогло призвичаїтися тут і полюбити країну. Мені в Україі подобається, ваші люди мають відкрите серце. А заалом в Україні я бачу багато перспектив.
Рівнянин Дмитро Парфенюк декілька років працював у Санкт-Петербурзі. Восени 2013 року зробив тату, яке не раз "дратувало" око росіянам.


- Одного вечора завітав у гості до свого друга, який займається тату-мистецтвом. Розговорилися з ним і розмова дійшла до того, що ми вирішили зробити для мене татуювання. Не гаючи часу, на аркуші "накинули" ескіз і перейшли до справи. Екстрим полягав у тому, що через 15 годин від початку роботи, у мене був квиток на потяг до Росії. - пригадує Дмитро. - За 12 годин ми зробили татуювання і від свого друга я вирушив прямісінько на вокзал. Через два місяці розпочалася революція в Україні. І моє тату не раз надавало мені сил та наснаги боротися за майбутнє своєї країни.
Своє тату Андрій Окренець зробив наприкінці січння 2014 року. Спочатку тризуб мав прикрашати груди хлопця, однак вподобаний ескіз малюнка був маленького розміру і майстер розмістив тату на руці. У майбутньому рівнянин планує робити ще одне татуювання у патріотичному стилі, можливо, як і планувалося раніше, - на грудях. 


- Тату у вигляді національної символіки мені назвичайно імпонують. Вони відзеркалюють нашу душу та думки. Тому, маю бажання зробити ще декілька, - говорить Окренець.
У 2009 році рівнянин Ігор Приходай зробив собі тату у вигляді герба України. 


- Дуже довго вибирав малюнок. Обдумавши всі можливі варіанти, що всілякі там абстракції з часом можуть набриднути, а українцем я буду завжди, - зазначає Ігор Приходай. - Тому я і обрав герб. Зараз розмірковую про ще одне партіотичне тату, хочу домалювати зверху і знизу герба геральдичні стрічки із надписом "Слава Україні".


За словами Ігоря його колишня дружина пропонувала звести тату. Проте рівненський патріот сказав лише одне: "Якщо коли-небудь я зітру своє тату, вважайте мене москалем!".


Источник: vse.rv.ua
10 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині дільничний інспектор допомагає родині мобілізованого

Доки син захищає Батьківщину на Сході, в цей час дільничний інспектор Рівненського райвідділу, який обслуговує територію Зорянської сільської ради, Вадим Довгалюк допомагає жінці по господарству.

На Рівненщині досі не знайшли в’язня, який два місяці тому втік з колонії

Нагадаємо, у квітні місяці 19-річний Володимир Рокецький зник із Дубенської виховної колонії. Він перебував за межами об’єкта, що охороняється.

Хомко рятуватиме рівнян від депресії святами

Щоб підтримати рівнян психологічно у скрутний для держави час, міський голова Рівного Володимир Хомко збирається влаштовувати фестивалі і свята. Але спочатку запитає у рівнян, чи це їм потрібно.

Володимир Дмитрук може очолити управління капітального будівництва при Рівн ...

У голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка з’явилась кандидатура на посаду керівника управління капітального будівництва. Ним став Володимир Дмитрук, який на думку Сергія Рибачка є професіоналом своєї

Юрій Макаров у Рівному: «У мене була можливість виїхати з України, але тоді ...

Ні в кого не виникне сумніву, що суспільні події знаходять своє відображення в літературі. Чи то таким способом письменник омовлює дійсність і показує переживання своїх сучасників, чи то історія
Популярные новости
Loading...