Новости Ровно / Экономика / Представники РАЕС підтвердили відповідність продукції ТВЕЛ вимогам технічної документації

Представники РАЕС підтвердили відповідність продукції ТВЕЛ вимогам технічної документації

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Представники РАЕС підтвердили відповідність продукції ТВЕЛ                 вимогам технічної документації Представники Рівненської атомної електростанції підтвердили відповідність продукції ВАТ «Машинобудівний завод» (входить до Паливної компанії Росатома «ТВЕЛ») вимогам технічної документації. Про це повідомив начальник технічного відділу ВАТ «МБЗ» Андрій Пирінов.
Візит делегації Рівненської АЕС на завод проходив з 16 по 20 червня 2014 року. Його метою було проведення контролю відповідності продукції, що виготовляється ВАТ «МБЗ» для АЕС України, вимогам технічної документації. Представники РАЕС провели роботу з розгляду та перевірки відповідної документації, а також відвідали виробничі підрозділи з виготовлення паливних таблеток, спорядженню твелів, збірці ТВЗ і склад готової продукції ВАТ «МБЗ». Зауважень щодо відповідності продукції заводу вимогам технічної документації від українських партнерів не надійшло.
Представники української делегації підтвердили високий рівень кооперації з Паливною компанією ТВЕЛ, повідомили про відсутність будь-яких проблем із забезпеченням атомної станції ядерним паливом і висловили намір продовжувати взаємовигідну і продуктивну співпрацю.

Довідка: ВАТ «Машинобудівний завод» (м. Електросталь) - один з найбільших в світі виробників палива для атомних електростанцій. Завод виробляє ТВЗ для реакторів ВВЕР-440, ВВЕР-1000, РБМК-1000, БН-600, порошки і паливні таблетки для поставок іноземним замовникам. Також випускає ядерне паливо для дослідницьких реакторів. Входить до складу паливної компанії «ТВЕЛ» Держкорпорації «Росатом».
27 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Прирост промислової продукції на Рівненщині - сьомий в Україні

У травні 2014 року порівняно з квітнем в області забезпечено приріст обсягів випуску продукції на 5,6 відсотків.

Кращі роботи з «Веселки» представлять Рівненщину на Всеукраїнському конкурс ...

У Рівному підведено підсумки заочного конкурсу дитячого кіно та телебачення під назвою “Веселка”. Його організатори - комунальний заклад “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості

Місцеві мешканці не дозволили будувати утилізаційний завод біля Рівного

4 травня 2014 року у Рівному в приміщення школи №17 відбулись громадські слухання щодо дозволу на розміщення заводу по утилізації ртутомістких ламп, елементів живлення та інших небезпечних відходів.

Дубенський цукровий завод запустять?

Відновити роботу місцевого цукрозаводу просять обласних депутатів колеги з Дубенської райради.

Схему ухилення від оподаткування виявили Міндоходівці Рівненщини

Підприємство, що перевірялось, входило до складу приватної міжнародної холдингової компанії. Продукція реалізовувалась за експортними контрактами іншим підприємствам компанії.