Новости Ровно / Экономика / На Рівненщині виявлено 16 неоформлених найманих працівників та 19 випадків виплати заробітної плати «в конвертах»

На Рівненщині виявлено 16 неоформлених найманих працівників та 19 випадків виплати заробітної плати «в конвертах»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Під час кожної перевірки, що проводилися цьогоріч аудиторами ГУ Міндоходів області, встановлені порушення законодавства. Зокрема, виявлено 16 нелегальних працівників, яких залучено до оподаткування. Порушники сплатять до бюджету 198,7 тис. грн.Також податківці виявили 19 випадків виплати заробітної плати «в конвертах». Цим працедавцям доведеться сплатити 288,2 тис. грн. податків та штрафних санкцій.

Всього з початку року проведено 46 перевірок підприємств та фізичних осіб – підприємців, що виплачували заробітну плату чи інші доходи громадянам. Додатково нараховано до сплати 3,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 297,3 тис. грн. ЄСВ.

24 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Як сплачуватимуть податки призвані на військову службу

На допомогу нашим мобілізованим громадянам законодавці підготували ряд позитивних нововведень. Так, з 08 червня поточного року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих

На Рівненщині - 28 мільйонерів

Отримані торік доходи в розмірі понад 1 млн.грн. задекларували 28 громадян області. Загальна сума їхніх доходів – майже 90 млн.грн. Декларантами самостійно нараховано до сплати 0,6 млн.грн. податку.

У Рівному найбільше боргують ремонтникам, тролейбусникам та водоканалу

Станом на 1 квітня 2014 за оперативною інформацією головного управління статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становить до 6448,6 тис. грн.

Понад 1,3 млн. грн. сплатять до бюджету порушники законодавства з оплати пр ...

Органами Міндоходів області протягом січня-березня цього року проведено 31 перевірку підприємств та фізичних осіб – підприємців, які виплачували заробітну плату чи інші доходи громадянам.

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та