Новости Ровно / Экономика / Сплати за землю поповнили бюджет Рівненщини майже на 52 мільйони гривень
Зокрема, підприємства та установи краю збільшили сплату земельного" />

Сплати за землю поповнили бюджет Рівненщини майже на 52 мільйони гривень

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З початку цього року до Зведеного бюджету Рівненщини перераховано 51,9 млн. грн. за користування землею, що на півмільйона перевищує минулорічні надходження.Зокрема, підприємства та установи краю збільшили сплату земельного податку на 1,6 млн. грн., порівняно з минулим роком, та перерахували до казни 45,7 млн. грн., а підприємці - фізичні особи і громадяни – 6,1 млн. грн.

Нагадуємо, що відповідно до Податкового кодексу, фізичні особи, які мають на території України у власності або користуванні земельні ділянки, частки є платниками земельного податку.

Податкові інспекції щороку до 1 липня направляють громадянам - платникам земельного податку та орендної плати за землю податкові повідомлення-рішення для сплати земельного податку та орендної плати за користування землею.

16 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Як в поточному році фізичним особам сплачувати податок на нерухоме майно

ДПІ у м. Рівному нагадує, що з 1 квітня 2014 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, якими базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки визначено

Платники податків Рівненщини цьогоріч перерахували до державного бюджету 32 ...

З початку року до державного бюджету від Рівненщини надійшло 326 млн.грн., що на 11 млн.грн. перевищує аналогічний показник минулого року.

Алкоголь та цигарки поповнюють бюджет Рівненщини

Майже 3 з половиною мільйони гривень сплатили до бюджету бізнесмени, які виробляють чи торгують підакцизною продукцією.

На Рівненщині - 28 мільйонерів

Отримані торік доходи в розмірі понад 1 млн.грн. задекларували 28 громадян області. Загальна сума їхніх доходів – майже 90 млн.грн. Декларантами самостійно нараховано до сплати 0,6 млн.грн. податку.

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.
Популярные новости