У Рівному говорили про тарифи на електроенергію та необхідність авансових платежів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному говорили про тарифи на електроенергію та необхідність авансових платежів Підвищення тарифів та авансові платежі за електроенергію - на сьогодні два найболючиших питання у мешканців Рівненщини у цій галузі. Про регуляторні і законодавчі питання в енергетиці та шляхи їх вирішення говорили у Рівному за круглим столом підприємці, громадські активісти та представники "Рівнеобленерго".Підприємець Олег Півень з 2014 року за спожиту електроенергію сплачує не по факту використання, а на місяць вперед. Такими змінами незадоволений, але говорить вибору немає. У "Рівнеобленерго" зазначають - не з їх бажання виникли такі зміни.

Однак, сплачуючи вже майже півроку щоміся наперед Олег Півень отримав ще один сюрприз.

Натомість, у "Рівнеобленерго" розповідають, усі розрахунки споживача відбуваються відповідно до умов договору.

Зашкалили емоції у присутніх, коли згадали про підвищення тарифів. З першого червня в Україні зросла ціна на електрику від 10 до 40 відсотків.

Вирішити на місцях питання підняття тарифів неможливо. Адже ціна зросла відповідно до постанови Нацкомісії з регулювання у галузі енергетики за урядової ініціативи. Чи не єдине у чому учасники діалогу круглого столу прийшли до спільного розуміння це внесення змін до чинного законодавства. Адже багато проблем вирішити без змін в законодавстві просто неможливо.

11 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Сьогодні у Рівному знову громадські обговорення тарифів на перевезення в мі ...

Сьогодні, 12 червня 2014 року о 14.00, у конференц залі за адресою вул.Шевченка, 45, 1 поверх, відбудуться ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ тарифів на перевезення в мікроавтобусах міста Рівного.

Профспілки Рівненщини невдоволені підняттям тарифів на послуги для населенн ...

Федерацію профспілок Рівненської області обурює підняття тарифів на житлово-комунальні послуги.

Французи просять допомоги у керівництва Рівненщини

Іноземні представники передати лікарням області медичне обладнання, меблі, постільну білизну тощо.

У Рівному вода невдовзі стане дорожчою вдвічі

Здорожчання води майже удвічі неминуче. Постійні депутатські комісії облради підтримали звернення до Нацкомісії з регулювання цін, аби повноваження віддали на місця. Адже нині підприємство

На сайті Рівненської облради мають повідомити мобільні номери депутатів

Працівники Рівненської обласної ради та її депутати повинні стати більш доступними для громади. Таку думку сьогодні, 10 лютого, висловили учасники круглого столу на тему "Забезпечення відкритості
Популярные новости
Loading...