Платники податків Рівненщини цьогоріч перерахували до державного бюджету 326 млн грн

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З початку року до державного бюджету від Рівненщини надійшло 326 млн.грн., що на 11 млн.грн. перевищує аналогічний показник минулого року.Індикативні показники доходів держбюджету у травні виконано на 105 відс., понад завдання надійшло 3,8 млн.грн. Забезпечено приріст платежів до минулого року на 20 відс. або на 12,5 млн.грн.

«Найбільше надходжень (97,6 відс.) забезпечено за рахунок добровільної сплати сумлінними платниками податків, це 38,9 мільйона гривень ПДВ і 13 мільйонів гривень податку на прибуток»,- зазначає в.о. начальника ГУ МІндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Водночас, за користування надрами представники бізнесу у травні сплатили 1,1 мільйона гривень і майже 1 мільйон гривень надійшло до державної скарбниці збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

За спецвикористання лісових та водних ресурсів підприємства Рівненщини сплатили 3,5 мільйона та 2,7 мільйона гривень збору відповідно.

05 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Алкоголь та цигарки поповнюють бюджет Рівненщини

Майже 3 з половиною мільйони гривень сплатили до бюджету бізнесмени, які виробляють чи торгують підакцизною продукцією.

Бюджети Рівненщини поповнились на 465 мільйонів

Цьогоріч до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло понад 465,7 мільйонів гривень.

На понад 4 млн.грн. скоротилися надходження податку на додану вартість на Р ...

За два перші місяці року область отримала понад 66,6 млн.грн. завдяки ПДВ, інформують в місцевому управлінні Міндоходів.

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.
Популярные новости