На капітальний ремонт дахів у Рівному необхідно 7,5 млн.грн

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На капітальний ремонт дахів у Рівному необхідно 7,5 млн.грн Душ зі стелі замовляли? Понад два місяці тому сильний вітер зруйнував невеличку побудову на одному з дахів багатоповерхівки у Рівному. Усе б нічого, та цегла пробила дах, і відтоді на останньому поверсі зі стелі у дощову погоду капає вода. Люди одразу звернулися до комунальників, однак за два місяці - жодної реакції.У дощову погоду родина Романюків воліє краще гуляти, аніж у дома від дощу ховатися. Адже зі стелі капає вода, та ще й з'явився неприємний запах мокрих стін.

Комунальники на перше звернення мешканців будинку по вулиці Коновальця 28 не відреагували. Відтак, черговий дощ приніс людям нові неприємності.

В одній з кімнат родина нещодавно зробила ремонт. Радіють, що там хоча б не капає. У іншій частині квартири ремонтні роботи лише запланували, щоправда тепер доведеться почекати, допоки дах зроблять. Кажуть і самі б взялися за дах, якби квартплату перерахували. Комунальники в першу чергу робитимуть капітані ремонти покрівель.

Лише після повторного звернення до комунальників справа із ремонтом даху будинку, що на Коновальця, зрушилася. Його таки почали ремонтувати. І сім'я сподівається, вже сьогоднішній дощ не завдасть шкоди ні дітям, ні стелі.

27 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Нестачі у міському бюджеті можуть залишити без даху над головою три родини ...

Покрівля будинку на вулиці Соборній 187, якому більше ста років, знаходиться в аварійному стані. Дерев'яне перекриття потребує капітального ремонту. Однак, з року в рік, коштів на нього у міській

Чи віднайдуть рівненські комунальники кошти для ремонту ще одного під’їзду?

Пліснява та грибок вже багато років є сусідами мешканців другого під’їзду п’ятиповерхівки на вулиці Сагайдачного 2.

У рівнян загострюються хвороби через недбальство комунальників

Більше п’яти років власники квартири у багатоповерхівці на вулиці Волинської Дивізії 23 живуть із грибком.

Рівненські двори ремонтують під Новий рік чи відмивають гроші?

Ремонтують двір чи ставлять галочку про виконані роботи. Мешканці кількох будинків на вулиці Грушевського у Рівному запідозрили робітників у недобросовісному виконанні своєї роботи. Переконані, що

У Рівному смердючі нечистоти комунальники виливають прямо на вулицю

Війною війною, а проблеми міста вирішувати потрібно. Сьогодні комунальники господарювали на вулиці Хвильового. Мешканці будинку №23 скаржилися на дії працівників житлово-комунального підприємства.
Популярные новости
Loading...