Алкоголь та цигарки поповнюють бюджет Рівненщини

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Алкоголь та цигарки поповнюють бюджет Рівненщини Майже 3 з половиною мільйони гривень сплатили до бюджету бізнесмени, які виробляють чи торгують підакцизною продукцією.Так, до державної скарбниці у квітні надійшло понад 575 тисяч гривень акцизного податку, що перевищує аналогічні надходження минулого року майже на 188 тисяч.

Водночас рівняни сплатили майже 895 тисяч гривень збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства. Порівняно з минулим роком, сума збору збільшилася на 35 тисяч.

Місцеві бюджети отримали 1,4 мільйона гривень за ліцензії на право виробництва спирту, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що майже на 450 тисяч більше, ніж торік.

15 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Бюджети Рівненщини поповнились на 465 мільйонів

Цьогоріч до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло понад 465,7 мільйонів гривень.

За гроші мешканців Рівненщини куплять 50 бронежилетів

Майже 350 тисяч гривень надійшло на рахунок Оперативного командування "Північ" від небайдужих громадян.

На Рівненщині розпродали державного майна майже на 200 тисяч гривень

У першому квАрталі цього року Рівненське відділення Фонду держмайна отримало 193 тисячі гривень, продавши об’єкти державної власності.

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.
Популярные новости