Новости Ровно / Экономика / З порушників "здерли" 5 мільйонів
З початку року вони розслідували 83 кримінальних справи. До суду скеровано вже 6 проваджень, у тому числі 2 у зв’язку із" />

З порушників "здерли" 5 мільйонів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З порушників "здерли" 5 мільйонів Завдяки фінансовим слідчим обласного управління Міндоходів до бюджету надійшло понад 5 мільйонів гривень.З початку року вони розслідували 83 кримінальних справи. До суду скеровано вже 6 проваджень, у тому числі 2 у зв’язку із сплатою 5 мільйонів та 260 тисяч гривень донарахованих обов’язкових платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. За закінченими провадженнями накладено арешт на майно підозрюваних вартістю понад 5 мільйонів 800 тисяч гривень та пред’явлено 3 цивільних позови на суму у 2 мільйони 800 тисяч.

07 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На понад 4 млн.грн. скоротилися надходження податку на додану вартість на Р ...

За два перші місяці року область отримала понад 66,6 млн.грн. завдяки ПДВ, інформують в місцевому управлінні Міндоходів.

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

У лютому бізнесом Рівного сплачено понад 64 мільйони гривень ЄСВ

З початку 2014 року показник зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сягнув майже 147 мільйонів гривень.

Рівненські УБОЗівці викрили конвертаційний центр з обігом майже 200 мільйон ...

Міжрегіональна організована група під виглядом офіційної господарської діяльності займалася фіктивним підприємництвом на території Києва, Рівненської та Тернопільської областей. До її складу входили

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.
Популярные новости