Чи віднайдуть рівненські комунальники кошти для ремонту ще одного під’їзду?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Чи віднайдуть рівненські комунальники кошти для ремонту ще одного під’їзду? Пліснява та грибок вже багато років є сусідами мешканців другого під’їзду п’ятиповерхівки на вулиці Сагайдачного 2.


А все через протікання загального каналізаційного водовідвідного стояка, який працівники ЖЕКу замінили лише до підвального приміщення. Відтак протікання може продовжитись. До кого мешканці не звертались зробити ремонт їм обіцяли усі, однак слова так і залишались словами.

Остання надія – звернення до Громадського контролю.

До того ж помічаємо, що у першому під’їзді цього ж таки будинку працівники ЖЕКу розпочали робити ремонт. Не на камеру говорять, - побілити і пофарбувати стіни мають у першому та третьому під’їздах. Про другий – мова не йде. Хочеться вірити, що після звернень Громадського контролю кошти на штукатурку та фарбу таки знайдуться і на другий під’їзд. Адже саме він найбільше потребує ремонту.
27 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Громадський контроль допоміг рівнянам вирішити ще одну комунальну проблему

До Громадського контролю ще минулого року звернулися мешканці восьмого під’їзду будинку №1 на вулиці Костромській.

У рівнян загострюються хвороби через недбальство комунальників

Більше п’яти років власники квартири у багатоповерхівці на вулиці Волинської Дивізії 23 живуть із грибком.

Рівненські двори ремонтують під Новий рік чи відмивають гроші?

Ремонтують двір чи ставлять галочку про виконані роботи. Мешканці кількох будинків на вулиці Грушевського у Рівному запідозрили робітників у недобросовісному виконанні своєї роботи. Переконані, що

У Рівному смердючі нечистоти комунальники виливають прямо на вулицю

Війною війною, а проблеми міста вирішувати потрібно. Сьогодні комунальники господарювали на вулиці Хвильового. Мешканці будинку №23 скаржилися на дії працівників житлово-комунального підприємства.

Зима прийшла, а нового асфальту у Рівному так і нема

Верхній шар асфальту зняли на вулиці Соборній від Будинку офіцерів до вулиці Старицького та на перехресті вулиць Київська і Данила Галицького. Нагадаємо, роботи з поточного ремонту вулиці Соборної
Популярные новости