Французи готові вкладати гроші у Рівне

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Французи готові вкладати гроші у Рівне Інвестувати у Рівне готові французи. Принаймні на цьому наголосила представник посольства Франції в Україні під час зустрічі з міським головою Рівного. Чого саме хотілося б французам?Французам рекомендуватимуть вкладати гроші в Україну. Принаймні, інвестувати у виробництво та створювати спільні підприємства у Рівному. Таку головну тезу озвучила під час зустрічі з Володимиром Хомком представник посольства Франції в Україні Юлія Сотьє.

Рівне не проти перейняти досвід у теплоенергетиці, водопостачанні та утепленні будинків. Серед головних тем, які цікавлять французів - питання енергоефективності та енергозбереження. Проте такі проекти до останнього часу в Україні були збитковими, нарікає міський голова.

Врешті обидві сторони погодилися: співпраця цікава та потрібна. А тому обмінялися контактами, аби вже незабаром підготувати конкретніші пропозиції.

25 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині шукають додаткові гроші на ремонт доріг

Непрофінансовані роботи, ремонт доріг та зловживання бюджетними коштами у сфері будівництва. Про це та інше говорив сьогодні з журналістами голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок на

Як Рівне витрачало й заробляло гроші у 2013 році

Відзвітуватися перед рівнянами за витрачені минулоріч кошти вирішили міські чиновники. Так працівники фінансового управління розказали, якими грошовими потоками володіло місто у 2013 році та куди їх

Правий сектор у Рівному готовий знову співпрацювати з міліцією

На цьому наголосив керівник Правого сектору у Західному регіоні Олександр Музичко під час недільного віче 16 березня.

У Рівному з'явиться вулиця Героїв Майдану

Принаймні цього хочуть міські обранці та громадські активісти. Підтримує таку ініціативу і міський голова Рівного. Проте, яку вулицю перейменують та коли це станеться наразі невідомо.

Жителів Севастополя і Криму запрошують "На Великдень до Рівного!"

Таку акцію ініціюють рівняни "щоб показати справжніх, добрих і щирих жителів Рівненщині і незбагненну красу нашого краю".
Популярные новости