Наскільки у Рівному подорожчали цигарки?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Наскільки у Рівному подорожчали цигарки? Знову зросли ціни. Тепер подорожчали тютюнові вироби. Цигарки з кожним роком стають все більшою розкішшю. Як вплинуло подорожчання на курців, та що спричинило такі фінансові стрибки?Чергове подорожчання цигарок. Поки ціни на вироби з тютюну зросли частково, але це тільки початок, кажуть реалізатори тютюнових виробів. Продавці занепокоєні, чи будуть люди їх купувати. Адже пачка цигарок, яку продавали за 15.50, тепер коштуватиме 17 гривень.

Самі курці незадоволені зростанням цін, але кидати палити не збираються. Хоча кажуть, що здорожчання сильно повпливає на їхній бюджет.

В відділі контролю за обігом та оподаткуванням під акциз нам пояснили, що ціну на цигарки встановлює виробник. Кабінет Міністрів в свою чергу, ставку акцизного збору ще не приймав.

Цигарки дорожчатимуть і надалі. Чи буде це причиною зменшення кола курців, точно не відомо. Зазвичай курці переходять на дешевші цигарки.

24 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Чи знизять рівненські продавці ціни на фрукти, які за останній місяць зросл ...

І знову про подорожчання. Продуктові ринки обласного центру здивували рівнян новими цінами. У період весняного авітамінозу стрімке схуднення гаманців прогнозують продавці заморських фруктів.

У місті Дубно школярі викрадали скриньки для пожертв

Діти пояснили, їм не вистачало грошей на пиво та цигарки.

У Рівному на Моріоні повстали вуличні торговці

У Рівному на ринку Моріон справжня революція. Вуличні торговці повстали проти керівництва ринку, звинувачуючи їх у базарній корупції. Люди кажуть, на Моріоні процвітає несправедливість та безлад, а

ВАТ "Рівнеазот" перестав платити податки у Рівному

При цьому рівняни почали більше платити єдиний соціальний внесок. У порівнянні з минулим роком, на 8% у січні зросли надходження до бюджету саме по цій статті.

У Рівному школярам розказують, як живуть люди з обмеженими фізичними можлив ...

Хто такі люди з обмеженими фізичними можливостями, як вони живуть і чим займаються тепер знають і учні ліцею "Елітар". Там сьогодні провели урок толерантності для школярів 8 та 10 класів. У ліцей
Популярные новости