На понад 4 млн.грн. скоротилися надходження податку на додану вартість на Рівненщині

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На понад 4 млн.грн. скоротилися надходження податку на додану вартість на Рівненщині За два перші місяці року область отримала понад 66,6 млн.грн. завдяки ПДВ, інформують в місцевому управлінні Міндоходів.Саме цей податок забезпечує 60 % надходжень до Держбюджету. Окрім того, з початку року до відшкодування заявлено 67,5 мільйонів гривень ПДВ, що на 41 млн.грн. більше, ніж торік. Наразі платникам Рівненщини відшкодували 15 мільйонів гривень ПДВ.

У той же час зросли надходження від збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, вони на 50 тис. грн. перевищили минулорічний показник. Йдеться про 1 млн.700 тис. грн. Загалом, на обліку в органах доходів і зборів Рівненщини перебуває до 2,5 тисяч суб‘єктів господарювання, які використовують торгові патенти. Нагадаємо, згідно з Податковим кодексом збір за провадження деяких видів підприємництва належить до місцевих податків та зборів та сплачується не пізніше 15 числа місяця, який передує звітному.

19 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

У лютому бізнесом Рівного сплачено понад 64 мільйони гривень ЄСВ

З початку 2014 року показник зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сягнув майже 147 мільйонів гривень.

19 лютого 2014 року – граничний термін сплати єдиного податку платниками II ...

ДПІ у м. Рівному повідомляє платникам єдиного податку третьої-шостої груп, що єдиний податок сплачується ними протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.
Популярные новости