Новости Ровно / Экономика / Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень
«За результатами двох місяців підприємці-спрощенці краю сплатили до місцевих" />

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.«За результатами двох місяців підприємці-спрощенці краю сплатили до місцевих бюджетів понад 26,5 мільйонів гривень єдиного податку. Це на 2,7 мільйона гривень більше, ніж торік», - повідомляє заступник начальника ГУ Міндоходів у Рівненській області Тетяна Сидоркевич.

Наприклад, протягом січня-лютого цього року підприємці-фізичні особи, які застосовують спрощену систему оподаткування, поповнили скарбницю на 20,3 мільйона гривень.

Тим часом, підприємці - юридичні особи даної категорії сплатили 6,2 мільйона гривень єдиного податку.

«Ми висловлюємо щиру вдячність бізнес-спільноті за сумлінне ставлення до виконання конституційного обов’язку зі сплати податків»,- зазначила Тетяна Сидоревич.

05 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У лютому бізнесом Рівного сплачено понад 64 мільйони гривень ЄСВ

З початку 2014 року показник зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сягнув майже 147 мільйонів гривень.

19 лютого 2014 року – граничний термін сплати єдиного податку платниками II ...

ДПІ у м. Рівному повідомляє платникам єдиного податку третьої-шостої груп, що єдиний податок сплачується ними протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та

Міндоходівці Рівненщини не втручаються в діяльність сумлінних платників под ...

Останнім часом фахівці органів Міндоходів скорочують своє втручання в діяльність бізнес-структур. Торік кількість планових перевірок підприємств – юридичних осіб скоротилася на 40 відсотків.

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.
Популярные новости