Новости Ровно / Экономика / Цьогоріч на Рівненщині тричі підвищуватимуть пенсії
В Головному управлінні Пенсійного фонду запевнили, що гроші пенсіонери отримають вчасно. Натомість Бізнес-новини з'ясували, дехто" />

Цьогоріч на Рівненщині тричі підвищуватимуть пенсії

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Цьогоріч на Рівненщині тричі підвищуватимуть пенсії 92 млн. грн. отримали пенсіонери Рівненщини, щоправда, це трохи більше 20% від потреби на лютий.В Головному управлінні Пенсійного фонду запевнили, що гроші пенсіонери отримають вчасно. Натомість Бізнес-новини з'ясували, дехто отримав пенсію з кількаденною затримкою. Нагадаю, нині середній розмір пенсії в Україні становить 1338 гривень. Цьогоріч їх мають підвищити тричі: з березня, липня та з жовтня.

17 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Цьогоріч на Рівненщині створять єдиний диспетчерський пункт для всіх "швид ...

Парк автомобілів екстреної медичної допомоги в Україні цьогоріч поповниться новими "каретами" на 625 млн гривень. Частина автомобілів надійде і на Рівненщину.

Рівнян, що мають улітку сплатити податок на нерухомість, - поменшало

Після внесення змін до Податкового кодексу, кількість громадян, які мають зайві квадратні метри різко скоротилася.

На Рівненщині дітей-інвалідів забезпечили візками

Цьогоріч 125 дітей з особливими потребами отримали інвалідні візки. А це 100 відсотків від потреби, зазначила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад.

Рівненські спортсмени отримали грошові винагороди

Танцюристам на візках Надії та Івану Сівакам, а також їх тренеру Владиславі Костак відповідні сертифікати вручив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Вони отримають по шість тисяч гривень.

Жителі Рівненщини заборгували аж 155,8 млн.гривень за комунальні послуги

Упродовж січня–жовтня 2013р. населенням Рівненської області сплачено за житлово-комунальні послуги 487,2 млн.грн., включаючи погашення боргів попередніх періодів.
Популярные новости