Протягом січня 366 рівненчан задекларували свої доходи

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Протягом січня 366 рівненчан задекларували свої доходи За даними ГУ Міндоходів у Рівненській області, з початку 2014 року 366 декларацій про минулорічні доходи надійшло до податкових інспекцій краю. Загальна сума задекларованого доходу становить близько 50 млн. грн.


Суми податку на доходи фізичних осіб, що підлягають сплаті до бюджету, у своїх деклараціях визначили 296 громадян. Документи на отримання податкової знижки подали 62 жителі Рівненщини.

Нагадаємо, що громадяни можуть подати декларацію електронною поштою та для цього необхідно використовувати електронний ключ цифрового підпису і відповідне програмне забезпечення. Їх можна безкоштовно отримати у містах Рівне, Дубно та Сарни.

«Використання інформаційних технологій під час декларування доходів дозволяє громадянам значно заощаджувати особистий час та позбавляє їх необхідності відвідувати органи Міндоходів», - зазначив начальник ГУ Міндоходів у області Ігор Скоріков.

13 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та

Міндоходівці Рівненщини не втручаються в діяльність сумлінних платників под ...

Останнім часом фахівці органів Міндоходів скорочують своє втручання в діяльність бізнес-структур. Торік кількість планових перевірок підприємств – юридичних осіб скоротилася на 40 відсотків.

Електронне митне декларування обирають все більше підприємців Рівненщини

Суб’єкти господарювання, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, вже встигли оцінити зручність митного декларування за допомогою сучасних інформаційних технологій.

Жителі Рівненщини заборгували аж 155,8 млн.гривень за комунальні послуги

Упродовж січня–жовтня 2013р. населенням Рівненської області сплачено за житлово-комунальні послуги 487,2 млн.грн., включаючи погашення боргів попередніх періодів.

Чи справді ІТ-бізнес став вигідним із новими податковими змінами?

З 2013 і аж до 2023-го усі, хто працюють у цій сфері мають платити податки в спеціальному режимі: 5% з чистого прибутку, податок на доходи фізосіб у повному розмірі, та ті, хто розробляє програмне
Популярные новости