Новости Ровно / Экономика / На тваринництво Рівненщини виділили майже 20 мільйонів дотацій

На тваринництво Рівненщини виділили майже 20 мільйонів дотацій

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
19,5 мільйонів гривень з держбюджету надійшло на часткове відшкодування вартості племінних генетичних ресурсів. Така сума майже удвічі більша, ніж торік. 

У 2021 році учасниками згаданої програми скористалося 18 суб’єктів господарювання Рівненщини. 

«Цьогоріч фермерам вдалося закупити впродовж року 485 голів племінних телиць та нетелів, 60 голів племінних свиней та кнурів, 605 голів баранів та ярок та інше», - розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку ОДА Надія Переходько.

За її словами, завдяки частковому відшкодуванню, яке складає до 80 відсотків вартості закуплених генетичних ресурсів, на Рівненщині щороку збільшується кількість учасників програми, а разом з тим і зростає кількість закупленої господарствами племінної худоби. 

«Аграрний сектор є базовою галуззю в області. Сьогодні в АПК працюють понад 800 підприємств. Приємно, що відбуваються позитивні зміни у господарствах Рівненщини – збільшуються посівні площі, споруджуються нові виробництва, створюються ферми, закупляються поголів’я худоби. Галузь технічно переоснащується та розвивається. Фермери та аграрії створюють робочі місця та платять податки. Тому підтримка цієї галузі є вкрай необхідною», - відзначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Придбання високопродуктивної племінної худоби сприяє розвитку галузі тваринництва та збільшенню обсягів виробництва високоякісної тваринницької продукції.

Міністерство агарної політики та продовольства України на 2022 рік планує продовжити програму підтримки розвитку агропромислового комплексу.
09 декабря 2021 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Полтавчани хочуть відкрити на Рівненщині завод для виробництва повножирової ...

Вирощування сої може принести неабияку користь. У цьому переконані учасники науково-практичного семінару «Високопротеїнові сорти сої – запорука економічної стабільності сільськогосподарського

Активісти у Рівному пікетуватимуть маєток екс-нардепа

Завтра пікетуватимуть маєток екс-нардепа Миколи Шершуна.

У Рівному навчають бізнесу

Сьогодні та завтра, 6-7 лютого 2014 року у Рівному для представників малого та середнього бізнесу відбудеться дводенний семінар-тренінг на тему «Інструменти та механізми залучення фінансових ресурсів

На Рівненщині стартує конкурс «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року-2014».

На Рівненщині для того щоб утеплити школу чи поремонтувати лікарню – виграй ...

Відновити роботу дитсадка, утеплити школу, замінити систему опалення в лікарні, створити спортивно-оздоровчий центр. Ці та інші проекти ініціативні громади Рівненщини мають можливість втілити завдяки

Присяжнюк привітав рівненських аграріїв з рекордами

Цьогоріч хлібороби області вперше за історію Рівненщини намолотили мільйон тонн зерна. Із рекордними результатами їх привітав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.
Популярные новости