Понад 428 мільйонів гривень податку на прибуток додала бюджету діяльність підприємств Рівненщини

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
За січень-вересень 2020 року на Рівненщині до зведеного бюджету сплачено 428,4 мільйона гривень податку на прибуток. Проти аналогічного періоду торік сума сплаченого податку зросла на 40,5 млн. гривень.

Як зазначив начальник Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, навіть з врахуванням несприятливих економічних тенденцій через пандемію COVID-19, в області зберігається позитивна динаміка надходжень податку на прибуток. Це є результатом ефективної взаємодії податкової служби з платниками податку на прибуток.

Він також наголосив, що податкова має належний інформаційно-аналітичне забезпечення для того, щоб запобігти приховування прибуткового результату діяльності певним колом суб’єктів господарювання. Попередження фіктивної збитковості, якісний податковий супровід та конструктивний діалог із сумлінним бізнесом дозволяють залучати до бюджету належні кошти.

Податківці нагадують, що п. 46.2 ст. Податкового кодексу визначено, що платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням вимог ст. 137 Кодексу. При цьому фінансова звітність є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та є її невід’ємною частиною.
29 октября 2020 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Кількість перевірок рівненських суб’єктів господарювання зменшилась

Щороку робота територіальних органів ДФС спрямовується на зменшення загальної кількості планових перевірок. Першочергово до таких перевірок включаються суб’єкти господарювання, які декларують збитки

Платники Рівного сплатили до бюджету понад 88 млн. грн. податку на прибуток

Саме така сума податку на прибуток надійшла у січні-жовтні 2014 року до Державного бюджету від суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному.

Майже 330,8 млн. грн. надійшло до місцевої казни Рівного

Найбільше в цьому році до місцевої скарбниці надійшло податку на доходи фізичних осіб – 240,2 млн. грн., що на 3,6 млн. грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Міндоходів на Рівненщині:податку на прибуток треба сплатити до 11 березня

11 березня спливає термін сплати податку на прибуток підприємств.

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.
Популярные новости