Новости Ровно / Экономика / Українська армія отримала понад 33 мільйони гривень від платників податків Рівненщини

Українська армія отримала понад 33 мільйони гривень від платників податків Рівненщини

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Платники податків Рівненщини вносять вагомий внесок в справу відновлення територіальної цілісності держави та підтримки обороноздатності армії.

Так, за 2 місяці поточного року до Державного бюджету країни надійшло 33,5 млн. грн. військового збору. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли більш як на 32 відсотки або на 12,2 млн. грн.

Нагадаємо, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

ГУ ДФС у Рівненській області звертається до усіх роботодавців регіону, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату і таким чином занижують військовий збір, своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників.
06 марта 2017 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Про доходи, з яких слід утримувати військовий збір

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» продовжено справляння військового збору до набрання

Надходження єдиного соціального внеску від платників Рівного зросли на 97 м ...

З початку року платники податків ДПІ у м. Рівному перерахували на рахунки Держказначейства 863,8 млн. грн. єдиного соціального внеску.

У січні платники податків Рівного поповнили бюджет майже на 77 млн. грн.

У січні місяці 2015 року до бюджетів усіх рівнів платники податків Рівного сплатили 76,8 млн. грн. податків, зборів (обов’язкових платежів), що на 3,8 млн. грн. більше ніж за відповідний період 2014

ДПІ інформує: про зміни в оподаткуванні військовим збором

У січні 2015 року платниками Рівного вже сплачено до бюджету 2,1 млн. грн. військового збору. Загалом за серпень — грудень 2014 року для потреб армії до зведеного бюджету надійшло майже 20 млн. грн.

Платники податків Рівненщини цьогоріч перерахували до державного бюджету 32 ...

З початку року до державного бюджету від Рівненщини надійшло 326 млн.грн., що на 11 млн.грн. перевищує аналогічний показник минулого року.
Популярные новости