Новости Ровно / Экономика / Рівняни вже задекларували доходи, отримані минулого року на 26,1 млн. грн.

Рівняни вже задекларували доходи, отримані минулого року на 26,1 млн. грн.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
За словами заступника начальника ДПІ у м.Рівному Валентина Германа з початку поточного року рівнянами подано 509 податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік в яких задекларовано 26096,8 тис. грн. доходу. Сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає сплаті до бюджету, становить 1101, 0 тис.грн., а військового збору – 266 тис. грн.

«Задля декларування громадянами своїх доходів в Центрі обслуговування платників створено належні умови, де кожен декларант має можливість заповнити і подати податкову декларацію, а також отримати кваліфіковану консультаційну допомогу фахівців ДПІ у м.Рівному», - зазначає посадовець.

Звертаємо увагу громадян, які віддають перевагу сучасним інформаційним технологіям, що заповнити і подати декларацію про майновий стан і доходи вони можуть через Електронний кабінет платника - спеціальний сервіс, що діє на єдиному веб-порталі ДФС України.

Так, фізичні особи у відкритій частині Електронного кабінету платника можуть заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а в розділі «Введення звітності» особистого кабінету з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП) можуть подати декларацію в електронному вигляді.

Також нагадуємо, що з 1 січня 2017 року запроваджено нову форму декларації, що затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».
01 марта 2017 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Надаєте послуги репетиторства чи є представником творчої професії – не забу ...

В ДПІ у м.Рівному нагадують, що до 3 травня 2017 року триватиме кампанія декларування доходів громадянами. Декларувати доходи, з яких у минулому році не було сплачено податків, громадян зобов’язує

Рівняни декларують минулорічні доходи

У Рівному про доходи, отримані у 2016 році, вже відзвітувалося більше 300 жителів міста. Відтак, до бюджетів усіх рівнів вони сплатять 490,5 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 145,2

Рівняни ще мають час на отримання податкової знижки

До ДПІ у м. Рівному у поточному році жителями Рівного подано 2773 декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2014 році. Відповідно до Податкового кодексу України громадяни, що подали до 1

На Рівненщині - 28 мільйонерів

Отримані торік доходи в розмірі понад 1 млн.грн. задекларували 28 громадян області. Загальна сума їхніх доходів – майже 90 млн.грн. Декларантами самостійно нараховано до сплати 0,6 млн.грн. податку.

Протягом січня 366 рівненчан задекларували свої доходи

За даними ГУ Міндоходів у Рівненській області, з початку 2014 року 366 декларацій про минулорічні доходи надійшло до податкових інспекцій краю. Загальна сума задекларованого доходу становить близько
Популярные новости