Новости Ровно / Экономика / Більш як у два рази зросли надходження ПДВ у січні 2017 року від платників податків Рівненщини

Більш як у два рази зросли надходження ПДВ у січні 2017 року від платників податків Рівненщини

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У січні 2017 року платниками ПДВ Рівненської області сплачено до бюджету 112,4 млн. грн. податку на додану вартість, в порівнянні з минулим роком надходження зросли на 58 млн грн., або на 208 відсотків.

«На сьогодні можливості електронної системи адміністрування ПДВ дозволяють нам своєчасно вплинути на можливі ризики щодо несплати податку чи використання сумнівного податкового кредиту, тому ретельний аналіз показників податкової звітності кожного суб’єкта господарювання проводиться ще на етапі подання декларацій, що дозволяє убезпечити сумлінний бізнес від фінансових операцій з підприємствами групи ризику, а представників підприємства, котрі йдуть на порушення, переконати свідомо відмовитися від схем мінімізації» - зазначив начальник ГУ ДФС у Рівненські області Дмитро Зайцев.
20 февраля 2017 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У січні 2017 року на Рівненщині сплачено 30,2 мільйона гривень роздрібного ...

До бюджетів місцевих громад Рівненщини спрямовано майже 30,2 мільйона гривень роздрібного акцизу

Платники ПДВ Рівного поповнили бюджет на 158 мільйонів гривень

У січні-червні платники податку на додану вартість Рівного сплатили до бюджету 158 млн. грн., що на 19,5 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Єдиний податок збагатив бюджет Рівного на 58,2 млн. грн.

За одинадцять місяців 2014 року суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, сплатили до місцевого бюджету 58,2 млн. грн. єдиного податку.

На понад 4 млн.грн. скоротилися надходження податку на додану вартість на Р ...

За два перші місяці року область отримала понад 66,6 млн.грн. завдяки ПДВ, інформують в місцевому управлінні Міндоходів.

ВАТ "Рівнеазот" перестав платити податки у Рівному

При цьому рівняни почали більше платити єдиний соціальний внесок. У порівнянні з минулим роком, на 8% у січні зросли надходження до бюджету саме по цій статті.
Популярные новости