Новости Ровно / Экономика / У Рівному власниками нерухомого майна вже сплачено понад 2 мільйони гривень податку

У Рівному власниками нерухомого майна вже сплачено понад 2 мільйони гривень податку

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З початку року місцевий бюджет отримав 2,2 мільйони гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки від власників нерухомості Рівного.

Переважна частина цієї суми сплачена суб’єктами господарювання, які володіють нерухомим майном, що підлягає оподаткуванню. Однак, у переліку цих платників є громадяни, котрі самостійно визначили свої податкові зобов’язання і сплатили належні суми в бюджет.

ДПІ у м. Рівному наголошує, що до 1 липня 2016 року повідомлення – рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, отримають всі рівняни, котрі володіють «зайвими» квадратними метрами житлової площі.

Тобто, цього року громадяни отримають повідомлення – рішення про сплату податку за 2015 рік з житлової та нежитлової нерухомості за ставками та з використанням пільг, які застосовувались при розрахунку податку минулого року відповідно до рішень місцевих органів влади.

Отож, власники нерухомого майна мають ще час для того, щоб провести звірку наявних в органах ДФС даних щодо власників майна та площ. Тому ДПІ у м. Рівному запрошує громадян, котрі володіють нерухомим майном, завітати до Центру обслуговування платників та провести звірку наявних в органах ДФС даних.
27 апреля 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Транспортний податок за розкішні автомобілі поповнює місцеву скарбницю

З початку поточного року місцевий бюджет Рівного отримав 1,8 мільйони гривень транспортного податку, який сплатили платники Рівного, котрі володіють елітними легковими машинами.

Пільги для рівнян в оподаткуванні нерухомого майна, відмінного від земельно ...

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» внесено зміни щодо оподаткування нерухомого

Відкрито нові бюджетні рахунки

ДПІ у м. Рівному повідомляє, що з 26 січня 2015 року зарахування надходжень до бюджету

З якої нерухомості не потрібно сплачувати податок?

ДПІ у м. Рівному звертає увагу платників податків, що податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки не оподатковуються:

Як в поточному році фізичним особам сплачувати податок на нерухоме майно

ДПІ у м. Рівному нагадує, що з 1 квітня 2014 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, якими базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки визначено
Популярные новости