Новости Ровно / Экономика / Рівненський бюджет поповнився на 71 мільйон завдяки продажу тютюну, бензину та алкоголю

Рівненський бюджет поповнився на 71 мільйон завдяки продажу тютюну, бензину та алкоголю

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів впровадили з 1 січня цього року. За 11 місяців реалізатори підакцизної продукції поповнили місцевий бюджет на 71007, 8 тисяч гривень. Тільки в минулому місяці вони сплатили до місцевого бюджету 7388,2 тисяч гривень.

Нагадуємо, платниками цього податку є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують громадянам та іншим кінцевим споживачам пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, нафтопродукти, насамперед бензин та дизельне пальне, паливо моторне альтернативне, біодизель, скраплений газ, тощо. Оскільки надходить акцизний податок в місцевий бюджет, то місцеві громади можуть використовувати ці кошти для вирішення соціальних проблем.
10 декабря 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Наповнюючи місцеву скарбницю вирішуємо нагальні питання міста

Звичайно, що найосновнішим завданням на сьогоднішній день залишається наповнення місцевих бюджетів. Тільки коли буде наповнена скарбниця, тоді буде можливість вирішувати нагальні питання, яких у

Роздрібний продаж підакцизних товарів додав місцевому бюджету Рівного 18,5 ...

Місцевий бюджет Рівного з початку року отримав 18,5 млн.грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Зокрема, у квітні надходження цього нового податку склали 6,7 млн.грн.

До уваги платників акцизного податку

З 1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”

Платники акцизного податку з роздрібної торгівлі декларацію подають не пізн ...

З 1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»

Єдиний податок збагатив бюджет Рівного на 58,2 млн. грн.

За одинадцять місяців 2014 року суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, сплатили до місцевого бюджету 58,2 млн. грн. єдиного податку.
Популярные новости