Новости Ровно / Экономика / Понад 252 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб перерахували до місцевого бюджету платники Рівного

Понад 252 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб перерахували до місцевого бюджету платники Рівного

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Протягом восьми місяців 2015 року платники Рівного перерахували до місцевого бюджету 252,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 16,9 %, або на 36,4 млн. грн. більше планових призначень.

На сьогодні податок на доходи фізичних осіб є найвагомішим податком у складі місцевого бюджету. Він займає майже 61 % від загальних податкових надходжень до скарбниці Рівного.

Про це повідомили у відділі комунікацій ДПІ у м.Рівному.
07 сентября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Місцева скарбниця Рівного отримала майже 354 млн. гривень

За сім місяців 2015 року платники податків Рівного перерахували до місцевого бюджету 353,5 млн. грн., що на 51,5 млн. грн., або на 17 % більше запланованого. В порівнянні з минулим роком надходження

Податок на доходи фізосіб є основним в структурі надходжень місцевого бюдже ...

Протягом 11-ти місяців 2014 року суб’єкти господарювання, що перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному, сплатили до бюджету 394,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Майже 330,8 млн. грн. надійшло до місцевої казни Рівного

Найбільше в цьому році до місцевої скарбниці надійшло податку на доходи фізичних осіб – 240,2 млн. грн., що на 3,6 млн. грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Майже 283 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб сплатив бізнес Рівн ...

Cаме стільки сплачено ПДФО за 8 місяців поточного року платниками податків до місцевої казни Рівного і це на 11,4 млн.грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Порушники законодавства при виплаті заробітної плати сплатили більше 274 т ...

З початку року за рахунок контрольно-перевірочної роботи податківці м. Рівного встановили 108 випадків порушень порядку нарахування та перерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб,
Популярные новости