Новости Ровно / Экономика / Рівняни отримали понад 10,5 тисяч адміністративних послуг від податківців міста

Рівняни отримали понад 10,5 тисяч адміністративних послуг від податківців міста

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Фахівцями Центру обслуговування платників ДПІ у м. Рівному за перше півріччя 2015 року надано 10506 адміністративних послуг.

Зокрема, понад 2,7 тисячі громадян отримали реєстраційні номери облікової картки платника податку з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Запитуваними послугами у ЦОПі також є реєстрація книг обліку розрахункових операцій, надання витягу з реєстру платників єдиного податку, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, реєстрація платником єдиного податку, реєстрація книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи.

З метою забезпечення платників податків повною та достовірною інформацією про порядок надання адміністративних послуг, на інформаційних стендах у Центрі обслуговування платників та на суб-сайті ДФС у Рівненській області розміщено перелік адміністративних послуг, інформаційні картки адміністративних послуг, зразки заповнення заяв.

В Центрі усі бажаючі можуть отримати потрібну інформацію та консультації спеціалістів з питань оподаткування. З початку року до фахівців центру обслуговування звернулись понад 12 тисяч громадян з питань отримання інформаційних та консультаційних послуг.

Звертаємо увагу, що в ЦОПі встановлено скриньки для проведення анкетування платників податків з метою здійснення моніторингу громадської думки, своєчасного реагування на критичні зауваження та пропозиції платників стосовно організації діяльності Центру. Анкетування проводиться анонімно та на добровільних засадах.
29 июля 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Платники Рівного надають перевагу електронному звітуванню

З початку року до ДПІ у м. Рівному подано майже 107 тисяч звітних документів від платників податків. З них 50 % подано в електронному вигляді.

Громадяни платитимуть менше за адміністративні послуги

1 жовтня 2014 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 494, згідно з якою «забороняється відносити до супутніх послуг надання консультацій, інформації, пов’язаних з наданням

У Рівному з початку року працівниками ЦОП надано понад 12 тисяч адмінпослу ...

Серед найзапитуваніших адміністративних послуг - видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з

З початку року представники бізнесу та громадяни Рівного отримали в податко ...

Найбільша кількість звернень відвідувачів Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному стосувались отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про

На Рівненщині нині діє 16 Центрів обслуговування платників податків.

ЦОПи надають рівнянам комплекс адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. За шість місяців цього року їх вже відвідали 334 тисяч платників, яким надано 37,7 тис. адміністративних
Популярные новости