Новости Ровно / Экономика / З першого липня подорожчають послуги рівненських ЖКП

З першого липня подорожчають послуги рівненських ЖКП

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Послуги, які надають ЖКП Рівного з 1 липня подорожчають. Відповідне рішення прийняли сьогодні під час засідання члени Рівненського міськвиконкому.

Як зазначив начальник управління економіки міста Микола Кирея, тарифи на послуги ЖКП у Рівному не піднімалися із лютого 2012 року, тим часом собівартість послуг зросла.

Так, з 1 липня рівняни, які проживають у будинках без ліфтів сплачуватимуть за послуги ЖКП на 10% більше, а ті, які у багатоповерхівках з ліфтами – на 17%.
10 июня 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині 133 родин вже користуються компенсацією на послуги ЖКГ

З початку липня 161 сім’я звернулася за компенсацією на оплату послуг газопостачання, опалення та постачання гарячої води. 133 сім’ї вже користуються відповідними пільгами.

Для рівнян із автономним опаленням зменшиться плата за вивезення сміття

Тепер рівняни, які мають автономне опалення будуть сплачувати за сміття так само, як і ті, що підключені до централізованого опалення! Тобто, для рівнян, які проживають у будинках із автономним

Рівняни менше платитимуть за вивіз сміття

Тепер рівняни, які мають автономне опалення будуть сплачувати за сміття так само, як і ті, що підключені до централізованого опалення.

На Рівненщині нині діє 16 Центрів обслуговування платників податків.

ЦОПи надають рівнянам комплекс адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. За шість місяців цього року їх вже відвідали 334 тисяч платників, яким надано 37,7 тис. адміністративних

Профспілки Рівненщини невдоволені підняттям тарифів на послуги для населенн ...

Федерацію профспілок Рівненської області обурює підняття тарифів на житлово-комунальні послуги.
Популярные новости