Новости Ровно / Экономика / Наповнюючи місцеву скарбницю вирішуємо нагальні питання міста

Наповнюючи місцеву скарбницю вирішуємо нагальні питання міста

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Звичайно, що найосновнішим завданням на сьогоднішній день залишається наповнення місцевих бюджетів. Тільки коли буде наповнена скарбниця, тоді буде можливість вирішувати нагальні питання, яких у кожному місті чимало.

То ж для своєчасного та повного наповнення міського бюджету податківці ДПІ у м. Рівному наразі спрямовують всі свої зусилля на якісне адміністрування місцевих податків і зборів. Зокрема, місцева скарбниця обласного центру з початку 2015 року отримала понад 190 млн. грн. податкових надходжень. Таким чином, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, місцевий бюджет отримав в казну майже на 17 млн. грн. більше.

Таке стабільне і ритмічне забезпечення коштами місцевих бюджетів досягнуто завдяки, насамперед, працюючим рівнянам та сумлінним роботодавцям, котрі протягом січня-квітня 2015 року сплатили більше 116 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів приніс більше 18 млн. грн. Окрім того, підприємці – спрощенці поповнили бюджет на 17,4 млн. грн. єдиного податку. А від рівненських землевласників та користувачів надійшло майже 20 млн. грн. плати за землю.
13 мая 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У січні платники податків Рівного поповнили бюджет майже на 77 млн. грн.

У січні місяці 2015 року до бюджетів усіх рівнів платники податків Рівного сплатили 76,8 млн. грн. податків, зборів (обов’язкових платежів), що на 3,8 млн. грн. більше ніж за відповідний період 2014

Відкрито нові бюджетні рахунки

ДПІ у м. Рівному повідомляє, що з 26 січня 2015 року зарахування надходжень до бюджету

Плата за землю поповнила бюджет Рівного на 48,3 млн. грн.

Плата за землю є важливим чинником забезпечення стабільного наповнення місцевих бюджетів. За 2014 рік до місцевої казни Рівного надійшло 48,3 млн. грн. цього платежу, що на 2,5 млн. гривень більше

Майже 330,8 млн. грн. надійшло до місцевої казни Рівного

Найбільше в цьому році до місцевої скарбниці надійшло податку на доходи фізичних осіб – 240,2 млн. грн., що на 3,6 млн. грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Бюджети Рівненщини поповнились на 465 мільйонів

Цьогоріч до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло понад 465,7 мільйонів гривень.
Популярные новости