Новости Ровно / Экономика / Роздрібний продаж підакцизних товарів додав місцевому бюджету Рівного 18,5 млн.грн. надходжень

Роздрібний продаж підакцизних товарів додав місцевому бюджету Рівного 18,5 млн.грн. надходжень

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Місцевий бюджет Рівного з початку року отримав 18,5 млн.грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Зокрема, у квітні надходження цього нового податку склали 6,7 млн.грн.

Як зазначив начальник ДПІ у м.Рівному Михайло Калитюк, платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання пиво, а також алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн, промислові замінники тютюну та паливо.

За словами посадовця, запровадження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів є одним із механізмів втілення фінансової децентралізації в Україні. І цей податок вже став стабільним фінансовим ресурсом, який буде використано для розвитку місцевої громади.
06 мая 2015 /
Источник: ДПІ
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

До уваги платників акцизного податку

З 1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”

Платники акцизного податку з роздрібної торгівлі декларацію подають не пізн ...

З 1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»

Відкрито нові бюджетні рахунки

ДПІ у м. Рівному повідомляє, що з 26 січня 2015 року зарахування надходжень до бюджету

Податок на доходи фізосіб є основним в структурі надходжень місцевого бюдже ...

Протягом 11-ти місяців 2014 року суб’єкти господарювання, що перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному, сплатили до бюджету 394,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб.
Популярные новости