Новости Ровно / Экономика / Радіозаводу давно нема, але чи буде хоча б справедливість?

Радіозаводу давно нема, але чи буде хоча б справедливість?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Громадська рада при обласній держадміністрації збиралася в обласному відділенні Фонду держмайна, щоб запитати в посадовців, представників прокуратури і міліції, як могло статися, що рівненський радіозавод – колишній флагман радіотехнічної індустрії Радянського Союзу – зник назавжди з карти промисловості України.
За роки незалежності завод був нарочито дешево оцінений і викуплений. Обладнання розпродали, а то й порізали на металобрухт. А на протести трудового колективу та дрібних акціонерів ніхто не зважив.
Не дивно, що найбільше суперечок під час засідання точилося навколо ролі правоохоронців і прокуратури. Бо «особистості», що нажилися на нищенні заводу, змогли не тільки реалізувати свій сценарій, але й уникнути покарання.
Громаді й пресі представник прокуратури заявив лише, що стосовно радіозаводу розслідують наразі аж дві справи, й ніхто не вправі розкривати і коментувати факти й деталі до суду. Але запевнив, що все там буде за законом.
А от цікаво, за яким законом могло під пильним оком правоохоронців відбутися таке дерибанічне перетворення: ось був завод – і ось нема заводу?
Єдине, що втішає, то це те, що нинішній начальник обласного фонду держмайна Володимир Іванов сповідує переконання, що тільки за умов прозорості й громадського контролю за кожним кроком у приватизації державних підприємств
таке не повториться. Проте це вже надто запізнілі наміри: у нас практично не залишилось настільки цінних державних об’єктів.
02 мая 2015 /
Источник: Сергій СНІСАРЕНКО
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному Громадська рада намагалася розібратися з законністю приватизації ...

Громадська рада, що працює при обласній держадміністрації зібралася сьогодні в кабінеті начальника обласного відділення Фонду держмайна, щоб запитати в посадовців, представників прокуратури і

Рівненській пенсіонерці таки поновили право на житло

За втручання прокуратури Рівненської області судом поновлено право 72-річної мешканки м. Рівного на житло. Про це повідомила начальник управління представництва, захисту інтересів громадян і держави

Чому у Тинному заводу по утилізації небезпечних відходів не буде?

У Тинному заводу з утилізації небезпечних відходів не буде. Так вирішила громада цього мікрорайону Рівного на громадських слуханнях, цими вихідними. Нагадаємо, у Тинному «Всеукраїнська екологічна

Місцеві мешканці не дозволили будувати утилізаційний завод біля Рівного

4 травня 2014 року у Рівному в приміщення школи №17 відбулись громадські слухання щодо дозволу на розміщення заводу по утилізації ртутомістких ламп, елементів живлення та інших небезпечних відходів.

На Рівненщині розпродали державного майна майже на 200 тисяч гривень

У першому квАрталі цього року Рівненське відділення Фонду держмайна отримало 193 тисячі гривень, продавши об’єкти державної власності.
Популярные новости