Яценюк хоче арештувати майно «Рівнеазоту»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Вчора Арсеній Яценюк розповів про свій намір арештувати майно хімзаводів Дмитра Фірташа, у числі яких і «Рівнеазот».

На засідані Кабміну премєр повідомив про порушення кримінального провадження у зв’язку з розтратою державного майна службовими особами «Нафтогазу України» в особливо великих розмірах та у змові зі службовими особами «Остхем».

Арсеній Яценюк доручив МВС стягнути завдані збитки, в тому числі за рахунок майна компанії «Остхем».

«А це такі компанії як «Рівнеазот», сєверодонецький «Азот», «Стірол» та черкаський «Азот», – уточнив глава уряду.

За словами прем’єр-міністра, загальна сума збитків, завданих державі, оцінюється в 5,7 млрд грн.

Того ж дня, за повідомленням прес-служби МВС, Печерський районний суд м. Києва наклав арешт на майже 500 мільйонів метрів кубічних природного газу, що зберігається в спеціальних сховищах ПАТ «Укртрансгаз» та належить підприємствам групи компаній Ostchem.
Також суд зобов’язав службових осіб «Укртрансгаз» прийняти на відповідальне зберігання вищевказаний природний газ та заборонити будь-яке розпорядження ним, в тому числі продаж та передачу.
30 апреля 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Прокуратура хоче стягнути 700 тис грн збитків, за незаконне користування зе ...

Прокуратурою м. Рівне з метою захисту інтересів держави, у тому числі у бюджетній сфері, вживаються заходи цивільно-правового характеру.

«РівнеАзот» купуватиме газ виключно у «Нафтогаз України»

Кабінет Міністрів України забов’язав потужні вітчизняні підприємства взимку закуповувати природний газ виключно у НАК «Нафтогаз України». Про це йдеться в урядовій постанові від 26 листопада № 647.

Депутати Рівнеради зібралися, щоб підтримати «Рівнеазот»

Сьогодні відбулась позачергова сесія Рівненської міської ради, яка прийняла звернення до Президента і Прем’єр- міністра України проти дій уряду, спрямованих на припинення роботи ПАТ «Рівнеазот».

Зупинка Рівнеазоту — неприпустима!

Міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував рішення уряду призупинити цим найбільшим бюджетоутворюючим під­­приємством міста використання природного газу зі сховищ для технологічних потреб:

Власника "Рівнеазоту" заарештовано у Відні

Арешт українського бізнесмена Дмитра Фірташа в столиці Австрії Відні за підозрою в хабарництві та злочинній змові не пов’язаний з останніми подіями в Україні, бо ФБР займалося розслідуванням ще з
Популярные новости
Loading...