Новости Ровно / Экономика / На Рівненщині визначать найсумлінніших платників податків

На Рівненщині визначать найсумлінніших платників податків

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Цьогоріч на Рівненщині буде відновлено Всеукраїнський рейтинг “Сумлінні платники податків”. Окрім 11 традиційних номінацій запроваджено дві додаткові. Таке рішення днями ухвалили учасники обласної рейтингової комісії.

— На початку 2013 року ми визначали сумлінних платників за 2012 рік. А потім через буремні події в Україні довелося відкласти рейтинг. Цьогоріч будемо підбивати підсумки 2014 року, визначати хто, не зважаючи на складний час, сповна виконував свої зобов’язання перед державою, — розповів Голова ради територіального відділення Асоціації платників податків України в Рівненській області Віктор Нагорнюк.

Прийматимуть заявки на участь у рейтингу із 16 лютого до 20 березня. У квітні комісія визначить переможців 1 й 2 турів рейтингу й до 1 травня відбудеться урочиста церемонія нагородження.

У двох нових номінаціях визначатимуть «Сумлінних платників податків – підприємців, які створюють робочі місця і мають високий рівень сплати податків у розрахунку на одного працюючого» та «Підприємства, які найбільше сплатили до Зведеного бюджету всіх видів податків і зборів в розрахунку на одного працюючого».

— Ці додаткові номінації — відзначити підприємців, які нині наповнюють чверть бюджету Рівненської області, а також підприємства, що успішно реалізують інвестиційні проекти, створюють робочі місця, і, водночас, перераховують до бюджетів усіх рівнів значні суми. На мою думку відновлена справедливість, адже раніше такі платники були обділені увагою в рейтингу, а вони однозначно заслуговують на визнання, — переконаний начальник Головного управління Державної фіскальної ситуації у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Довідково: Рейтинг організовується задля того, щоб суспільство, громадськість та влада мали змогу подякувати якомога більшій кількості сумлінних платників податків за прагнення на власному прикладі демонструвати важливість прозорого ведення бізнесу та належного виконання своїх зобов’язань перед державою.

До складу обласної рейтингової комісії «Сумлінні платники податків-2014» увійшли керівники головних управлінь та департаментів Рівненської облдержадміністрації, податкових органів, депутати, представники ЗМІ, громадських організацій та бізнес-асоціацій. Очолює комісію Голова ради територіального відділення Асоціації платників податків України в Рівненській області Віктор Нагорнюк.

Критерії оцінки:

1.Співвідношення суми податку на прибуток до отриманих доходів.

2.Повнота та своєчасність сплати податків та зборів.

3.Податкова дисципліна.

4.Середня заробітна плата по підприємству.

5.Кількість робочих місць.

6.Співвідношення (у відсотках) сум витрачених на соціальні програми та благодійні акції до суми отриманого прибутку за відповідний рік.

7.Сума сплачених податків та зборів (без непрямих податків) за останній бюджетний рік.

Номінації:

«Сумлінний платник податків у аграрній галузі»:

1.1. «Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник податку на

прибуток».

1.2. «Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник фіксованого

сільськогосподарського податку».

«Сумлінний платник податків у галузі будівництва».
«Сумлінний платник податків у галузі культури та спорту».
«Сумлінний платник податків у галузі інформації та телекомунікацій».
«Сумлінний платник податків у галузі охорони здоров’я та соціальної

допомоги».

«Сумлінний платник податків у сфері права, консалтингу, наукової та

технічної діяльності».

«Сумлінний платник податків у галузі промисловості»:

7.1. «Добувна»;

7.2. «Переробна»;

7.3. «Машинобудування».

«Сумлінний платник податків у сфері торгівлі».
«Сумлінний платник податків у сфері послуг».
«Сумлінний платник податків у сфері транспорту та зв’язку».
«Сумлінний платник податків у сфері фінансової та страхової діяльності».
13 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У січні платники податків Рівного поповнили бюджет майже на 77 млн. грн.

У січні місяці 2015 року до бюджетів усіх рівнів платники податків Рівного сплатили 76,8 млн. грн. податків, зборів (обов’язкових платежів), що на 3,8 млн. грн. більше ніж за відповідний період 2014

Податківці, митники та платники податків спільно вирішуватимуть конфліктні ...

Представники бізнесу та держструктур, що адмініструють та контролюють сплату податків та мита, домовилися про спільну взаємодію і «правила гри» на теренах області. Керівники Головного управління

У 2014 році бюджет Рівного отримав понад 588 млн. грн. податків

Саме така сума сплачених податків та зборів надійшла до місцевого бюджету за 2014 рік.

З початку року представники бізнесу та громадяни Рівного отримали в податко ...

Найбільша кількість звернень відвідувачів Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному стосувались отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про

27 червня 2014 року – останній день сплати ПДВ за травень

Суб’єкти господарювання, які звітують з ПДВ помісячно, податкову декларацію за травень 2014 року подають до 20 червня 2014 року включно. Водночас, останнім днем сплати суми податкового зобов’язання,
Популярные новости