Відкрито нові бюджетні рахунки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
ДПІ у м. Рівному повідомляє, що з 26 січня 2015 року зарахування надходжень до бюджету

-акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів,
-єдиного податку сільськогосподарськими товаровиробниками, віднесеними до IV групи,
-транспортного податку,
-податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що сплачується власниками об’єктів нежитлової нерухомості – юридичними та фізичними особами здійснюватиметься на рахунки, відкриті управліннями Державної казначейської служби України у м. Рівне.

Реквізити рахунків із усіх інших податків і зборів не змінилися, отже зарахування продовжує здійснюватися на казначейські рахунки, відкриті у 2014 бюджетному році.

Інформацію про реквізити нових бюджетних рахунків розміщено на інформаційному стенді у залі №4 Центру обслуговування платників ДПІ у м. Рівному.

Також повідомляємо, що реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів розміщено на субсайті Головного управління ДФС у Рівненській області офіційного веб-порталу ДФС України (rv.sfs.gov.ua) у рубриці «Бюджетні рахунки».
26 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Податківці Рівного роз’яснюють зміни в оподаткуванні нерухомості

З 1 січня 2015 року набрали чинності норми Закону України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи».

Єдиний податок збагатив бюджет Рівного на 58,2 млн. грн.

За одинадцять місяців 2014 року суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, сплатили до місцевого бюджету 58,2 млн. грн. єдиного податку.

З якої нерухомості не потрібно сплачувати податок?

ДПІ у м. Рівному звертає увагу платників податків, що податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки не оподатковуються:

Майже 330,8 млн. грн. надійшло до місцевої казни Рівного

Найбільше в цьому році до місцевої скарбниці надійшло податку на доходи фізичних осіб – 240,2 млн. грн., що на 3,6 млн. грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Як в поточному році фізичним особам сплачувати податок на нерухоме майно

ДПІ у м. Рівному нагадує, що з 1 квітня 2014 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, якими базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки визначено
Популярные новости
Loading...