Новости Ровно / Экономика / Бюджетна комісія хоче оподатковувати квартири від 70 квадратних метрів

Бюджетна комісія хоче оподатковувати квартири від 70 квадратних метрів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
Якщо Верховна Рада визначила, що пільга в оподаткуванні нерухомості поширюється на 60 квадратних метрів для квартир у багатоквартирних будинках та на 120 – у приватних будинках, то депутати міської ради вважають, що для Рівного варто підняти планку щодо першої позиції на 10 метрів.

Позавчора засідала бюджетна комісія на чолі з депутатом Віталієм Першогубою, яка вирішила, що оскільки в Рівному є багато трикімнатних квартир забудови радянської доби, які мають площу від 60 до 70 квадратних метрів, то варто звільнити від оподаткування площу в 70 квадратних метрів. А ось 120 метрів для будинків депутати вважають достатньою нормою.

Натомість вони вирішили, що поки що в Рівному слід застосовувати нульову ставку оподаткування для надвірних господарських споруд, як-от хліви, теплиці, погреби і т.п.

Тепер залишається «дрібниця»: щоб із пропозиціями бюджетної комісії погодилась міська рада. Сесія Рівнеради, яка вирішить, що і в якому розмірі потрібно оподатковувати, відбудеться в четвер, 22 січня.

Людмила МОШНЯГА
21 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

21 січня відбудеться позачергова, «бюджетна» сесія облради

У середу, 21 січня відбудеться сесія обласної ради, про це повідомили з облради. Відповідне розпорядження про скликання позачергової «бюджетної сесії» підписав голоУ середу, 21 січня відбудеться

Податківці Рівного роз’яснюють зміни в оподаткуванні нерухомості

З 1 січня 2015 року набрали чинності норми Закону України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи».

Володимир Хомко: «в Рівному — будівельний бум»

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, попри всі проблеми які існують в державі, в першу чергу фінансові в місті Рівне другій рік поспіль спостерігається справжній будівельний бум.

На Рівненщині вдвічі зменшились обсяги будівництва

З початку року забудовники області здали в експлуатацію 70 тисяч метрів квадратних площі житла.

Рівнян, що мають улітку сплатити податок на нерухомість, - поменшало

Після внесення змін до Податкового кодексу, кількість громадян, які мають зайві квадратні метри різко скоротилася.
Популярные новости