Новости Ровно / Экономика / У грудні найбільше подорожчали овочі

У грудні найбільше подорожчали овочі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На споживчому ринку Рівненщини у грудні 2014 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 4,2%.

Найбільше (на 25,9% та 23,8%) подорожчали продукти переробки зернових та овочі. На 9,3–0,2% зросли ціни на яйця, шоколад, рис, яловичину, безалкогольні напої, хліб, кондитерські вироби з борошна, рибу та продукти з риби, макаронні вироби, сало, м’ясо птиці, молоко, соняшникову олію, сметану, кондитерські вироби з цукру, сири, маргарин та інші рослинні жири, кисломолочну продукцію, фрукти, свинину, масло. Водночас на 4,7% знизилися ціни на цукор.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1%, у т.ч. тютюнові вироби – на 1,2%, алкогольні напої – на 0,6%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,5% відбулося головним чином за рахунок підвищення цін на каналізацію на 3% та холодну воду – на 0,2%. Крім того, на 2,4% зросли ціни на матеріали, послуги для утримання та ремонту житла.

Предмети домашнього вжитку, побутова техніка стали дорожчими на 5,9%, у т.ч. меблі та предмети обстановки – на 7,3%, килими й інші види покриттів для підлоги – на 5,9%, побутова техніка на – 5,6%, домашній текстиль – на 4,3%.

Подорожчання у сфері охорони здоров’я на 4,3% насамперед спричинено зростанням цін на фармацевтичну продукцію на 6,4% та амбулаторні послуги – на 4,5%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 1,7% пов’язано зі зростанням цін на автомобілі на 23,1%, а також подорожчанням транспортних послуг – на 1,6% і палива та мастил – на 0,9%.

Ціни у сфері відпочинку та культури зросли на 3,8% в основному через подорожчання аудіотехніки, фотоапаратури та обладнання для обробки інформації на 6,6%.
13 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

З 1 грудня 2014 року змінились ціни на природний газ

ПАТ «Рівнегаз» повідомляє, що Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 28.11.2014 року № 425, 426, 427 встановлено нові граничні

З 1 листопада змінилися ціни на природний газ

ПАТ «Рівнегаз» повідомляє, що Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 31.10.2014 року № 223, 224, 225 встановлено нові граничні

Профспілки Рівненщини невдоволені підняттям тарифів на послуги для населенн ...

Федерацію профспілок Рівненської області обурює підняття тарифів на житлово-комунальні послуги.

Наскільки у Рівному подорожчали цигарки?

Знову зросли ціни. Тепер подорожчали тютюнові вироби. Цигарки з кожним роком стають все більшою розкішшю. Як вплинуло подорожчання на курців, та що спричинило такі фінансові стрибки?

Чи знизять рівненські продавці ціни на фрукти, які за останній місяць зросл ...

І знову про подорожчання. Продуктові ринки обласного центру здивували рівнян новими цінами. У період весняного авітамінозу стрімке схуднення гаманців прогнозують продавці заморських фруктів.
Популярные новости