Прокуратура: на користь громадян та держави стягнуто понад 18 млн грн

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Завдяки ефективній представницькій діяльності органів прокуратури Рівненщини у 2014 році на користь громадян та держави стягнуто судами 18,2 млн грн. Реально виконано рішень судів, постановлених за позовами прокурорів, на 85%.

Третина відшкодованих за позовами прокурорів коштів спрямована на поповнення бюджету. Робота також спрямовувалась на захист комунальної та державної власності – задоволено позовів на суму 2, 7 млн грн.

Реалізовуючи представницькі повноваження, рівненські прокурори домоглися відшкодуванню громадянам понад 1,1 млн грн. Більшість з них – на оплату праці.

Активно використовувались повноваження прокуратури щодо захисту інтересів держави і громади у сфері земельних правовідносин. З цих питань реально стягнуто близько 2, 5 млн грн. Завдяки вжитим заходам попереджено незаконне надання понад 20 га земель вартістю майже 15 млн грн, до державної і комунальної власності повернуто 814 га земельних ділянок вартістю 23 млн грн.

Також пред’являлися позови у сферах оподаткування (на суму майже 1,7 млн грн), навколишнього природного середовища (1,4 млн грн).

Майже 1,2 млн грн шкоди, заподіяної кримінальними правопорушеннями, стягнуто на користь потерпілих та держави за результатами судового розгляду позовів органів прокуратури області.

Всього ж органами прокуратури Рівненщини забезпечено участь у розгляді майже 1 тисячі цивільних та господарських справ, з яких 290 розглянуто судом апеляційної інстанції, в тому числі, за скаргами, внесеними у справах за позовами органів прокуратур інших областей – Волинської, Вінницької, Житомирської та Хмельницької.
07 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Прокуратура хоче стягнути 700 тис грн збитків, за незаконне користування зе ...

Прокуратурою м. Рівне з метою захисту інтересів держави, у тому числі у бюджетній сфері, вживаються заходи цивільно-правового характеру.

За позовом Генпрокуратури у власність держави повернуто майже 1,5 тис. км. ...

Прокуратура Рівненської області відстояла у суді право власності держави на частини нафтопродуктопроводів Самара-Західний напрямок і Грозний-Армавір-Трудова.

На Рівненщині повернули державі землю вартістю 23 мільйони

Захист інтересів громадян і держави у сфері земельних правовідносин залишається одним із пріоритетних напрямів прокурорської діяльності та здійснюється шляхом комплексного застосування правозахисних,

Кожне 10 звернення від мешканців Рівненської області прокуратурою задоволен ...

Органами прокуратури Рівненщини з початку цього року розглянуто понад 2600 звернень громадян, з яких вирішено по суті майже 1,5 тисячі заяв та скарг. Кожне десяте звернення за наслідками

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.