Новости Ровно / Экономика / Прокуратура хоче стягнути 700 тис грн збитків, за незаконне користування землею

Прокуратура хоче стягнути 700 тис грн збитків, за незаконне користування землею

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Прокуратурою м. Рівне з метою захисту інтересів держави, у тому числі у бюджетній сфері, вживаються заходи цивільно-правового характеру.

Так, вивченням стану законності використання земельних ділянок на території обласного центру виявлено непоодинокі факти використання упродовж тривалого часу фізичними та юридичними особами земель без правовстановлюючих документів, що призвело до ненадходження до бюджету значної суми коштів.

У зв’язку з цим, прокуратурою міста в інтересах Рівненської міської ради пред’явлено до суду 5 позовів про стягнення збитків в сумі 700 тис. грн., завданих використанням земельних ділянок без правовстановлюючих документів.

Всього ж у 2014 році за позовами прокуратури м. Рівне в інтересах держави забезпечено стягнення, у тому числі до бюджету, близько 5 млн.грн.

Про це повідомила начальник відділу представництва інтересів громадян та держави у судах прокуратури м. Рівне Тетяна Кривецька-Люліч.
19 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині повернули державі землю вартістю 23 мільйони

Захист інтересів громадян і держави у сфері земельних правовідносин залишається одним із пріоритетних напрямів прокурорської діяльності та здійснюється шляхом комплексного застосування правозахисних,

Жителі Рівненщини сплатили за користування землею 63 мільйони

У 2014 році власники земельних ділянок і землекористувачі Рівненської області сплатили до місцевих бюджетів 63,3 мільйона гривень, - повідомили з головного управління Держземагентства Рівненщини.

Прокурор Рівненщини про розтрати бюджетних коштiв під час будівництва доріг

Прокуратура продовжує виявляти злочинні схеми розкрадання бюджетних коштів чиновниками колишньої та теперішньої влади, органів місцевого самоврядування. Про це розповів представникам засобів масової

Рівненській пенсіонерці таки поновили право на житло

За втручання прокуратури Рівненської області судом поновлено право 72-річної мешканки м. Рівного на житло. Про це повідомила начальник управління представництва, захисту інтересів громадян і держави

Хто змусив заплатити "по боргам" підприємство у Рівному?

Рівне: За втручання прокуратури рівненське товариство сплатило 1,4 млн грн боргу за спожите тепло.
Популярные новости