Новости Ровно / Экономика / ПДВ — найбільше за обсягом джерело доходів держави

ПДВ — найбільше за обсягом джерело доходів держави

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Податок на додану вартість — найзначніший за обсягом з усіх податків, які сплачуються в Державний бюджет. Він становить більше 30 % від загальних надходжень до держбюджету.

У січні-листопаді 2014 року платники, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Рівному, сплатили до бюджету 272,2 млн. грн. цього податку.

Разом з тим, ПДВ є не тільки джерелом наповнення бюджету, а і джерелом повернення з нього. Зокрема, на розрахункові рахунки платників цьогоріч вже відшкодовано майже 42 млн. грн. ПДВ, в тому числі в автоматичному режимі — майже 600 тис. грн.
09 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Податок на доходи фізосіб є основним в структурі надходжень місцевого бюдже ...

Протягом 11-ти місяців 2014 року суб’єкти господарювання, що перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному, сплатили до бюджету 394,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Бізнесу Рівного з початку року відшкодовано понад 35 млн. грн. ПДВ

Загалом, щомісячно 40 платників ПДВ декларують бюджетне відшкодування. Ними за 10 місяців 2014 року на розрахункові рахунки було задекларовано 41,6 млн. грн. ПДВ.

Майже 330,8 млн. грн. надійшло до місцевої казни Рівного

Найбільше в цьому році до місцевої скарбниці надійшло податку на доходи фізичних осіб – 240,2 млн. грн., що на 3,6 млн. грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Майже 283 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб сплатив бізнес Рівн ...

Cаме стільки сплачено ПДФО за 8 місяців поточного року платниками податків до місцевої казни Рівного і це на 11,4 млн.грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

З початку року рівненським платникам відшкодовано 19,4 млн. гривень податк ...

На обліку в ДПІ у м. Рівному станом на 1 серпня перебувало 1717 платників ПДВ. З них - 1451 юридична особа та 266 фізичних осіб – підприємців.