Новости Ровно / Экономика / Податок на доходи фізосіб є основним в структурі надходжень місцевого бюджету

Податок на доходи фізосіб є основним в структурі надходжень місцевого бюджету

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Протягом 11-ти місяців 2014 року суб’єкти господарювання, що перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному, сплатили до бюджету 394,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Приріст надходжень проти аналогічного періоду минулого року склав 19,5 млн. гривень.

Як зазначив начальник податкової інспекції Михайло Калитюк, податок на доходи фізичних осіб залишається основним в структурі надходжень місцевого бюджету Рівного. На цей платіж припадає майже 76 відсотків надходжень, крім того, він повністю залишається у розпорядженні місцевої громади. Тому, дуже важливими є дотримання кожним роботодавцем законодавства про працю, недопущення зменшення оплати праці, виплати заробітної плати в «конвертах» та скорочення відрахувань до бюджету.
08 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Єдиний податок збагатив бюджет Рівного на 58,2 млн. грн.

За одинадцять місяців 2014 року суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, сплатили до місцевого бюджету 58,2 млн. грн. єдиного податку.

Платниками Рівного сплачено понад 240 млн. гривень податку на доходи фізич ...

За січень - вересень 2014 року місцевий бюджет отримав 240,2 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Ця сума складає понад 72,6 відсотків від загальної суми доходів місцевого бюджету, тому фахівці

Майже 330,8 млн. грн. надійшло до місцевої казни Рівного

Найбільше в цьому році до місцевої скарбниці надійшло податку на доходи фізичних осіб – 240,2 млн. грн., що на 3,6 млн. грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Майже 283 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб сплатив бізнес Рівн ...

Cаме стільки сплачено ПДФО за 8 місяців поточного року платниками податків до місцевої казни Рівного і це на 11,4 млн.грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Порушники законодавства при виплаті заробітної плати сплатили більше 274 т ...

З початку року за рахунок контрольно-перевірочної роботи податківці м. Рівного встановили 108 випадків порушень порядку нарахування та перерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб,
Популярные новости