Уряд припиняє подачу газу для Рівнеазоту

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як стало відомо вчора ввечері, ПАТ «Рівнеазот» отримало повідомлення від Львівтрансгазу з вимогою припинити споживання газу з 12-ї години 3 грудня. Відповідні вказівки дав НАК «Нафтогаз України». Безумовно, таке відключення призведе до повної зупинки підприємства. Секретар Рівнеради Андрій Грещук звернувся із цього приводу до Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. «ПАТ „Рівнеазот” – одне з най­більших бюджетоутворюючих під­приємств Рівного, частка якого в обсягах реалізації продукції міста становить більш як 40%. На підприємстві працюють понад 4 тисячі робітників. Щомісячні надходження до міського бюджету – 3,5–4 млн грн, – йдеться в листі. – Просимо запобігти зупинці ПАТ „Рівнеазот”, не допустити погіршення фінансового становища міста і зростання соціальної напруги в громаді».
04 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

«РівнеАзот» купуватиме газ виключно у «Нафтогаз України»

Кабінет Міністрів України забов’язав потужні вітчизняні підприємства взимку закуповувати природний газ виключно у НАК «Нафтогаз України». Про це йдеться в урядовій постанові від 26 листопада № 647.

Депутати Рівнеради зібралися, щоб підтримати «Рівнеазот»

Сьогодні відбулась позачергова сесія Рівненської міської ради, яка прийняла звернення до Президента і Прем’єр- міністра України проти дій уряду, спрямованих на припинення роботи ПАТ «Рівнеазот».

Зупинка Рівнеазоту — неприпустима!

Міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував рішення уряду призупинити цим найбільшим бюджетоутворюючим під­­приємством міста використання природного газу зі сховищ для технологічних потреб:

Скільки коштів виділив «РівнеАзот» для оздоровлення дітей у 2014 році?

У час літніх відпусток працівники ПАТ «Рівнеазот», яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), зможуть відпочити та покращити стан свого здоров’я за фінансового сприяння

ВАТ "Рівнеазот" перестав платити податки у Рівному

При цьому рівняни почали більше платити єдиний соціальний внесок. У порівнянні з минулим роком, на 8% у січні зросли надходження до бюджету саме по цій статті.
Популярные новости