Новости Ровно / Экономика / Понад 40 млн. грн. до місцевого бюджету сплатили підприємці-єдинники в Рівному

Понад 40 млн. грн. до місцевого бюджету сплатили підприємці-єдинники в Рівному

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З початку 2014 року підприємці-єдинники сплатили до місцевого бюджету 42,3 млн. грн. єдиного податку. Про це повідомили з ДПІ в м. Рівне.

За словами заступника начальника ДПІ у м. Рівному Валентина Германа найбільша кількість підприємців Рівного, що обрали для себе спрощену систему оподаткування, перебуває на другій групі.

Станом на 1 грудня 2014 року їх кількість становила 5114 підприємців. На першій групі вирішили працювати 2380 суб’єктів господарювання та 3255 підприємців є платниками третьої групи. П’яту групу обрало 11 суб’єктів господарювання.

Спрощена система оподаткування — спеціальний податковий режим, запроваджений для зниження податкового навантаження та стимулювання малого підприємництва в Україні. Ця система оподаткування значно простіша з точки зору ведення бухгалтерського обліку, хоча має низку обмежень. Зокрема, законодавством передбачено дозволені для цієї системи оподаткування види діяльності, існують обмеження припустимого обсягу доходу та кількості найманих працівників. Та, не дивлячись на це, спрощена система оподаткування добре підходить для малого бізнесу, що і забезпечує її популярність, особливо серед підприємців.
03 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Платники Рівного сплатили до бюджету понад 88 млн. грн. податку на прибуток

Саме така сума податку на прибуток надійшла у січні-жовтні 2014 року до Державного бюджету від суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному.

Рівненські підприємці розповіли про зловживання на митниці

За 2012 – 2014 роки з Рівненщини іммігрували 117 підприємців, які нині розмитнюють свої товари за межами рівненської митниці. Через це щомісяця обласний бюджет втрачає близько 37 мільйонів гривень.

На Рівненщині виявлено 16 неоформлених найманих працівників та 19 випадків ...

Під час кожної перевірки, що проводилися цьогоріч аудиторами ГУ Міндоходів області, встановлені порушення законодавства. Зокрема, виявлено 16 нелегальних працівників, яких залучено до оподаткування.

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та