Новости Ровно / Экономика / РАЕС: вироблено 16-тий мільярд кіловат-годин електроенергії з початку року

РАЕС: вироблено 16-тий мільярд кіловат-годин електроенергії з початку року

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Енергоблоками Рівненської АЕС вироблено 16 млрд. кВт год електроенергії з початку року. Це на 1,44 млрд. кВт год електроенергії більше, ніж за відповідний період минулого року. Виконання річного плану станом на поточну добу становить 101,9 %. План РАЕС з виробництва електроенергії у 2014 році становить 17,65 млрд. кВт год електроенергії.

Станом на 8 годину 28 листопада у роботі перебувають чотири енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 2845 МВт. Усі енергоблоки працюють на номінальному рівні потужності. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 69,0 млн. кВт год електроенергії, з початку місяця –1 млрд. 794,2 млн. кВт год електроенергії та з початку року – 16 млрд. 22,0 млн. кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стани на РАЕС і прилеглій території не змінювалися й перебувають у межах діючих норм.
28 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Внесок рівненських страхувальників перетнув мільярдний рубіж

З початку 2014 року страхувальники Рівного сплатили до бюджету 1,05 млрд. грн. внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в т. ч. у жовтні надходження склали майже 105 млн.

Сума позовів по судових справах перевищила 2,1 млрд. грн.

За статистикою Головного управління Міндоходів Рівненщини, в першому півріччі нинішнього року на розгляді в судах знаходилося 1635 справ, в яких предметом оскарження являлися рішення про нарахування

Представники РАЕС підтвердили відповідність продукції ТВЕЛ ...

Представники Рівненської атомної електростанції підтвердили відповідність продукції ВАТ «Машинобудівний завод» (входить до Паливної компанії Росатома «ТВЕЛ») вимогам технічної документації. Про це

Прирост промислової продукції на Рівненщині - сьомий в Україні

У травні 2014 року порівняно з квітнем в області забезпечено приріст обсягів випуску продукції на 5,6 відсотків.

На Рівненщині буревій на два тижні залишив людей без світла

Відчули себе як в анексованому Криму кілька родин у селі Великий Житин на Рівненщині. Вони вже декілька тижнів живуть без електроенергії та у стані ідеологічної війни. Причиною цього став сильний
Популярные новости