Новости Ровно / Экономика / Корецький, Березнівський та Демидівський райони – лідери обласного рейтингу за економічними показниками

Корецький, Березнівський та Демидівський райони – лідери обласного рейтингу за економічними показниками

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Три райони Рівненщини досягли найкращих показників у жовтні. Корецький, Березнівський та Демидівський райони стали лідерами обласного соціально-економічного рейтингу. Про це повідомив в.о. голови ОДА Юрій Приварський під час засідання колегії облдержадміністрації.

Так, у на Кореччині та Демидівщині наполовину збільшився продаж місцевої продукції. Також ці райони наростили обсяги виробництва сільгосппродукції. На Березнівщині майже вдвічі зросли надходження до бюджету Пенсійного фонду та на понад 30 відсотків зменшилася заборгованість по страхових внесках.

«Варто також відмітити і Рівненський район, котрому вдалося покращити показники відразу по чотирьом показникам», - зазначив Юрій Приварський. - Загалом на Рівненщині перевиконаний план доходів до місцевих бюджетів на 14,5 мільйонів гривень. Зростання власних доходів забезпечено у 17 регіонах Рівненщини».

Разом з тим, в.о. голови ОДА доручив районам активізувати роботу з підприємцями-боржниками, аби покращити ситуацію із заборгованістю із заробітної плати.

Довідково: Райдержадміністрації щомісяця оцінюють за 15-ма показниками, зокрема, фінансово-економічною ситуацією в районі, роботою керівників РДА, залученням інвестицій, а також оперативністю вжиття заходів для поліпшення ситуації та вирішення актуальних питань.
26 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Корецький район – знову в лідерах загальнообласного рейтингу

Три місяці поспіль за результатами соціально-економічного розвитку Кореччина очолює загальнообласний рейтинг. Так, у районі спостерігається стійка тенденція до збільшення збуту промислової та

Юрій Приварський вручив ключі від знань студентам Рівненського економіко-те ...

1 вересня перший заступник голови ОДА Юрій Приварський відвідав два навчальних заклади Рівненщини.

На Рівненщині зростають надходження від використання землі

Цьогоріч від використання земельних ресурсів місцеві бюджети поповнилися 86 мільйонами гривень. А це на понад 3 мільйони більше, ніж минулоріч. Значну частину цієї суми, а саме 50 мільйонів,

Дмитро Зайцев: До держбюджету на Рівненщині понадпланово зібрали майже 3 мл ...

У липні 2014 року органами доходів і зборів Рівненщини зібрано до загального фонду державного бюджету 71 млн 800 тис. грн., що складає 104% від доведеного до виконання плану.

Бюджети Рівненщини поповнились на 465 мільйонів

Цьогоріч до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло понад 465,7 мільйонів гривень.
Популярные новости