Новости Ровно / Экономика / Понад 12 млн. грн. отримала Рівненщина за першу реєстрацію авто

Понад 12 млн. грн. отримала Рівненщина за першу реєстрацію авто

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Обласний бюджет отримав понад 12 мільйонів гривень за рахунок збору за першу реєстрацію транспортних засобів. Це за десять місяців 2014 року, повідомили з обласної ради.

- Отримані кошти будуть витрачені на ремонт доріг місцевого значення, їх перелік уже погодили депутати. Лідером в області по збору став Радивилівський район – 2,108 млн.грн., та місто Рівне — 1,895 млн. грн.,- розповів голова обласної ради Михайло Кириллов.

За його словами, серед лідерів знаходиться і Рівненський район, який наповнив обласну скарбницю відповідними зборами на суму 1,839 млн. грн.

У Дубенському, Костопільському районах та місті Дубно громадяни сплатили до обласного бюджету відповідно: 958 тис.грн.; 885 тис.грн. та 817 тис.грн..
25 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

500 тисяч гривень виділили сім’ям загиблих учасників АТО з Рівненщини

Саме стільки, на пленарному засіданні обласної ради, виділили депутати на допомогу сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції з Рівненщини.

Державна скарбниця у серпні отримала майже 600 тис.грн. збору на розвиток в ...

До загального фонду Державного бюджету від реалізаторів алкогольних напоїв та пива, які працюють в Рівному, за вісім місяців поточного року надійшло майже 3 мільйони гривень збору на розвиток

11 вересня відбудеться позачергова сесія обласної ради

Відповідне розпорядження учора підписав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. Про це повідомили з відділу контролю та інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради.

108 млн. гривень виділили для ремонту та будівництва доріг у Рівненській об ...

Сьогодні постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків погодила, які саме шляхи ремонтуватимуть.

На батальйон територіальної оборони з обласного бюджету виділили понад 2 мі ...

Депутати Рівненської обласної ради затвердили Програму матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік. Відповідно до кошторису депутати
Популярные новости