Новости Ровно / Экономика / Внесок рівненських страхувальників перетнув мільярдний рубіж

Внесок рівненських страхувальників перетнув мільярдний рубіж

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З початку 2014 року страхувальники Рівного сплатили до бюджету 1,05 млрд. грн. внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в т. ч. у жовтні надходження склали майже 105 млн. гривень. Про це повідомили з ДПІ в м.Рівне.

Слід зазначити, що 80% платників міста подають звітність з єдиного соціального внеску засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису. Загалом на обліку в ДПІ у м. Рівному перебуває 14081 страхувальників, з яких 3203 — юридичні особи та 10878 — фізичних осіб.

За словами начальника ДПІ у м.Рівному Михайла Калитюка, єдиний внесок — це забезпечення громадян виплатами на випадок безробіття, нещасних випадків, професійних захворювань тощо, іншими словами — соціальний захист працівників. І саме систематична сплата ЄСВ – це гарантія виконання державою зобов’язань щодо соціального захисту населення.

Посадовець повідомив, що концепцією реформування податкової системи планується реформувати і ЄСВ. «Реформа єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування спрямована на детінізацію та боротьбу з зарплатою у «конвертах». При цьому планується значно зменшити ставку ЄСВ», — зазначив керівник податкової інспекції.
25 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

В ДПІ у Рівному проводиться систематична робота з детінізації оплати праці

Боротьба із таким явищем, як „заробітна плата у конвертах”, відбувається за сукупністю адміністративних, економічних та правових методів.

У Рівному страхувальники сплатили майже 767 млн. грн. ЄСВ

За січень - серпень 2014 року до бюджету надійшло 766,7 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Надходження ЄСВ перевищили заплановані показники на 39,4

Як сплачуватимуть податки призвані на військову службу

На допомогу нашим мобілізованим громадянам законодавці підготували ряд позитивних нововведень. Так, з 08 червня поточного року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих

На Рівненщині керівники підприємств ухилилися від сплати 1,6 млн.грн. соці ...

Перевіркою, проведеною прокуратурою м. Рівне, встановлено, що посадові особи одного з публічних акціонерних товариств в порушення вимог законодавства умисно ухилилися від сплати понад 1 мільйона

У лютому бізнесом Рівного сплачено понад 64 мільйони гривень ЄСВ

З початку 2014 року показник зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сягнув майже 147 мільйонів гривень.
Популярные новости